Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet vegyek?

Milyen könyvet vegyek?

Figyelt kérdés
9.-es elektronikai tanuló vagyok (szval ebben az évben kezdtem el elektrotechnikát tanulni). Szeretnék egy elektronikai könyvet venni, de nem tom, hogy melyiket vegyem. Legjobban egy feladat gyűjtemény érdekelne!

2018. ápr. 24. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban járnál, ha a Tudományok kategóriában tennéd fel a kérdést! A Könyvek kategóriában elsősorban a 13 éves Harry Potter meg Leiner Laura rajongók tobzódnak! :)
2018. ápr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Feladatgyűjteménynek ajánlom a Moór Ágnes-félét, meg a Dér-Radnai-Sóst. Nyilván az egész fizika témaköréből vannak bennük feladatok. A nehezebb feladatok felsőoktatási felvételi szintűek, de egyszerűbbekkel kezdik. Tán megtalálhatóak neten pdf-ben, vagy antikváriumban.
2018. ápr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
(ezek nem elektronikai feladatgyűjtemények, de szerintem nem is arra gondoltál)
2018. ápr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!