Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki tud ilyen féle könyveket?

Valaki tud ilyen féle könyveket?

Figyelt kérdés
15/f olyan könyveket keresek amelyek tele vannak izgalommal es pörgősek. De azokon kivűl szeretem a vinettu-hoz es a Harry Potterhez hasonló könyveket. Sci-fi "függő" vagyok. (Star wars- gyűrűk urát ezeket nem szeretem) újszerű könyvek érdekelnek amik nem a 100. oldaltól indulnak be. földönkívüli űrrel kapcsolatos zombi apokalipszis varázslós akár háborús is ha pörgős es nem alszok el amig eljotok a fő cselekvésekig. (A helyesírásom az erős dislexiámnak köszönhető és a lustaságomna e felől elnézést kérek!)

2018. ápr. 28. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:

James Dashner: Útvesztő-trilógia, Halálos hajsza

Pierce Brown: Vörös lázadás

2018. ápr. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnezem őket de azért ha más is akar irni akkor tegye meg!
2018. ápr. 29. 12:36
 3/10 anonim válasza:
Ha jól emlékszem, az Éhezők viadala is egész izgalmas volt, bár már rég olvastam, de emlékszem hogy imádtam.
2018. ápr. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Victor Appleton Tom Swift sorozata, sajnos magyarul csak 3 rész jelent meg,de angolul jó sokat adtak ki.

Vagy Edgar Rice Burroghs Mars sorozata, ennek 4-5 része van, ugyanaz írta aki a Tarzant, csak a Marson játszódik. Én szerettem annó, izgalmas volt, sci-fi, háborús, de mégis volt benne érzelem.

Bár nem zombis, se sci-fi, de izgalmas olvasmányos és érdekes Vavyan Fable majdnem valamennyi könyve, ajánlom a Vis Major sorozatot, vagy a Halirálynő sorozatot tőle. Krimi szál, rendőrökről szól, tele humorral, de izgalmas, és érzésekkel teli. Csak ajánlani tudom.

2018. ápr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ne ugy tekintsetek ram hogy en csak is csak kizárolag sci-fi csak nagyon szeretem őket. Igazábol nennek a kérdésnek amit ki tettem az a lényege, hogy ha bemegyek egy kőnyvtárva ne keljen végigneznem az összes könyvet.
2018. ápr. 30. 15:54
 6/10 A kérdező kommentje:
Könyvtárba*
2018. ápr. 30. 15:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Az Éhezők viadalát imádom. Nagyon jó története van, szerintem a cselekmény is hamar beindul és nincsnek benne vontatott, unalmas részek. Az útvesztőt én nem szerettem. Végig szenvedtem de nem volt valami jó. Nem tetszik a sztori, ott szerintem lassabban indul be a cseleknény és nekem egy kicsit kusza is volt. De ez csak az én véleményem lehet hogy te teljesen máshogy gondolnád.
2018. ápr. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Battle Royale (ehhez idegzet és gyomor is kell... izgalomban nincs hiány)

Nemere István - Senkinek se nyiss ajtót! (ez nem új, de viszont izgalmas és az elejétől fogva történnek a cselekvések)

2018. máj. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent nektek
2018. máj. 1. 22:34
 10/10 anonim ***** válasza:

Madarak a dobozban

Wayward Pines -bár ezekhet 15 évesen még lehet, hogy fiatal vagy.


Harry Potterhez tudnám némileg hasonlítani a Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekeit, illetve méltatlanul ismeretlenségben maradt Aramanth titka trilógiát. Mindkettő élvezhető a korosztályodban.


ha pedig Sci-fi, akkor A marsi ;)

2018. máj. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!