Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ugy idezni L&L konyvekb...

Tudtok ugy idezni L&L konyvekbol reszletet hogy azok szamara is vicces legyen akik nem olvastak?

Figyelt kérdés
En olvastam az osszeset de azt vettem eszre hogy amikor olyannak idezek belole reszletet aki nem olvasta nem erti es nem nevet,mert ahoz az egesz sztorit tudnia kell, es igy nincs kedve elolvasni

2018. máj. 1. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
15%

kit érdekel L. L.???


amúgy minden könyvre igaz, hogy a poénokat csak a bwavatottak értik, akik ismerik a sztorit.

2018. máj. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
85%

– Kuss már, Barack!

– Anyád a barack – vágta rá Körte csípőből. /bexi/


Kettőnk között semmilyen kémia sincs: egy periódusos rendszer

választ el minket. /bábel/



Pósa!

– He? – nézett fel Ricsi álmosan.

– Talán tessék – ciccegett az ofő.

– Bocs – legyintett Ricsi.

– Talán bocsánat.

– Oké.

– Talán rendben! – kerekedett el Haller szeme. – Na, most már azt sem tudom, mit akartam mondani – vakargatta a fejét. /SzJG/



Ezek talán, bár úgy,h tudom miről szólnak elég nehéz külsős szemmel nézni. Azért remélem tudtam segíteni!

2018. máj. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is találkoztam már ilyennel, főleg, hogy prezit csináltam a Bexiből. Szóval itt van pár, amit felhasználtam:


Ha valakinek úgy nem vagy érdekes, ahogy vagy, akkor máshogy se legyél.


Felnőttnek lenni annyit jelent, hogy visszamenőleg akár hat évre is egymás fejéhez vághatunk dolgokat.


A legjobb barátnő feladata egyértelműen az, hogy velünk utáljon vadidegen lányokat, akik a boldogságunk útjába állhatnak.


Mondom, hogy nem szeretlek már. Az tegnap volt.


- Mondd ki. Szeretsz. - Márk. Unlak.


„Márk, most fejezd be. Barátom van.” „Majd elsétál” – írta, én pedig bár nem akartam, felnevettem az üzenetén. „Amúgy neked meg barátnőd van” – emlékeztettem erre az apróságra. „Őt meg majd én küldöm el sétálni” – felelte frappánsan.


Téged nem lehet elégszer pofán verni, mindig jössz egy újért.


– Milyen kiköpött én? Kiköpve is jobban nézek ki, mint ez a tag!

2018. máj. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Uu ezek tenyleg jok koszi mindenkinek<3 ment a kez👍👍
2018. máj. 3. 11:09
 5/6 anonim válasza:
100%

Nem jöhetsz velem a bölcsészkarra! - feleltem totál hitetlenül. - Mer? Nem mindegy, hogy vegyész vagy bölcsész? Francot érdekli, hogy milyen „ész” leszek. Valamelyik - mondta. - Látod, Ricsi. Ez az, ami te biztosan nem lehetsz. Valamilyen „ész” - szólt oda hozzánk Kinga, aki közben Dave iPadjét fogta az ölében, és a blogját írta, aminek heti témája „a bántalmazott nők, akik nem merik elmondani, mi történik velük otthon, a zárt ajtók mögött”. - Menj már! - szólt rá Ricsi röhögve. - Lehetek „ész”. - Ja. Pen-ész - jutott Zsolti eszébe. Szakadtunk a nevetéstől, mert a „penész” után a fiúk azonnal elkezdték a hülyülést, úgyhogy képtelenebbnél képtelenebb jelzőkkel illették Ricsit, aki folyamatosan nevetett tulajdonképpen saját magán.



-Bocs a késésért - szólt oda Robi.

- Bocsánat - javította ki az ofő.

- Semmi baj - felelte Robi.



-Kire gondolsz? - bandzsított Zsolti. -Tudod, nagy előnyöd, hogy jól mutatsz mellettem. Némileg kompenzálod vele a viselkedésed. Némileg - vigyorgott Kinga gúnyosan. - Neked meg nagy előnyöd, hogy annyira hülye vagyok, hogy bírlak - vigyorgott rá vissza Zsolti.

- Na, most ezzel kit akartál megbántani? Magadat vagy engem? - ráncolta össze a szemöldökét Kinga, mire mindketten elnevették magukat. Ők aztán tényleg nagyon furák együtt. De valamilyen érthetetlen okból kifolyólag működik a dolog. Érdekes

2018. júl. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 andrassy.anna válasza:
100%

"-Rendben. - biccentett az ig. helyettes.-Rajtatok tartom a szemem.

-Itt tetszik hagyni nekünk?-kérdezte Zsolti.

Ekkor nem bírtuk tovább tovább, kitört belölünk a röhögés. - Mert mondjuk rakhatnánk, a tanári asztalra" /Szjg/

2019. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!