Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Üvegtrón rajongók, szerintetek...

Üvegtrón rajongók, szerintetek mely kötelékek fognak elszakadni az utolsó részben?

Figyelt kérdés

Ugye a Kingdom of ash utolsó részének a leírásávan volt, hogy lesznek olyan kapcsolatok, ami megszakadnak. Ami engem illet és Manonra és Dorianra tippelnék.


Mindketten a kedvenc szereplőim közé tartoznak, de együtt olyan furák nekem. Semmi érzelem nincs a kapcsolatukban, csupán szeretők. Csak vonzódnak egymás külsejéhez.

Ráadásul ha a jövőjét nézzük a kapcsolatuknak, az is kétes. Manont képtelen vagyok elképzelni a halandó emberek, Adarlan királynéjának, távol áll a személyiségétől. Doriant se tudnám elképzelni, ahogy a boszorkányokkal élne, ráadásul ha Manonnal tartana, akkor Adarlan király nélkül vagy maximum Hollinra maradna. Ilyen különböző jövőképpel anno Cealena és Chaol párosa rendelkeztek, nem is maradtak együtt a végén.


Nektek mi a véleményetek, kiket fog szétválasztani az írónő?



2018. máj. 1. 15:33
 1/1 anonim ***** válasza:
45%
Én is a Manonra és Dorianra tippelnék
2018. máj. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!