Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mely könyveket olvassam el ha...

Mely könyveket olvassam el ha szeretném megismerni westeros világát?

Figyelt kérdés
Geroge Raymond Richard Martin (röviden George R. R. Martin) mely könyveit olvassam ha nagy trónok harca rajongó vagyok? Tudom, hogy jelenleg 5 olyan könyv van amire gyakorlatilag a sorozat épült. Ez a tűz és jég dala könyvsorozata. Az első könyvet osztálykarácsonyra megkaptam az osztálytársamtól, kevesebb mint 2 hónap alatt kiolvastam. Február óta mondom magamnak,hogy el kéne menni megvenni a következő könyvet. Tegnap elmentem és megvettem a következő két könyvet, a királyok csatáját és a kardok viharát. Ezeken kívűl van még két könyv a varjak lakomája és a sárkányok tánca. Úgy tudom, hogy ezeken a könyveken kívűl vannak még olyan könyvek amik westeros történetét vagy egy egy nagy család történetét mutatják be. Az a lényeg, hogy bármilyen könyvet írhattok ami bárhogy is kapcsolódik Westeroshoz és a trónok harcához. Lehet képregény vagy akármilyen könyv, most, hogy ebben az évben nem jön az új befejező évad el kell foglalnom magam. :)

2018. máj. 6. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:

A Tűz és Jég világa

A Hét Királyság lovagja


Más könyv ezeken kívül jelenleg nincs, ami George R.R. Martin világával foglalkozik.

2018. máj. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. Majd beszerzem ezeket is minél hamarabb.
2018. máj. 6. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindet, ami van.


A fő történet A Tűz és Jég dala eddig, ahogy írtad, 5 kötet, készülőben van a 6. és lesz egy 7. is, ha élünk addig...


Ezen kívül a Tales of Dunk and Egg vagy összefoglaló címén magyarul A Hét királyság lovagja. Ebben 3 rövidebb történet van, amik szorosan kapcsolódnak egymáshoz, és állítólag lesz 4. is.


Plusz A Tűz és Jég világa, ami egyfajta történelemkönyve az ismert világnak.


Illetve a sárkányok tánca névre keresztélt Targaryen testvérháború 2 irománya történeti sorrendben:

1. A zsiványherceg

2. A hercegnő és a királyné

2018. máj. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezeket is elolvasom minél hamarabb. ;)
2018. máj. 8. 20:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Én még ajánlom a "George R.R. Martin : A tűz és jég világa (A trónok harca és Westeros ismeretlen historiája)
2019. júl. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!