Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti melyik színészt képzelitek...

Ti melyik színészt képzelitek el a fiatal Sirius Black szerepére?

Figyelt kérdés

2018. máj. 10. 15:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
Lily Collins
2018. máj. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Timothee Chalamet
2018. máj. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Senkit. A fejemben él egy kép arról, hogy én hogyan képzeltem el, de ez nem egy színész, vagy modell arca, teljesen az én fantáziám szüleménye. Ha forgatnának egy filmet a Tekergőkről, és nekem kellene kiválasztanom a szereplőket, akkor sem biztos, hogy egy már híres színészt választanék, hanem addig keresnék akár amatőrök között, amíg meg nem találnám azt, aki a legjobban hasonlít az én elképzelésemhez.
2018. máj. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy vagyok vele, mint a hármas.

Van egy elképzelésem, és nem láttam még olyan embert, aki úgy nézne ki. Se híres, se átlag embert.

Egyébként az ilyen zenés, rövid fanfilmekben általában Ben Barnest szokták Sirius szerepére betenni, aki szerintem nem rossz, ha nagyon akarom belelátom, de ha én lennék egy tekergős film rendezője, akkor nem őt tenném be, szintúgy keresnék valakit, aki számomra tényleg Sirius Black.


(És 11 éves. Ha Tekergős filmet rendeznék, azt a saját ficem alapján csinálnám, az pedig elsőévnél kezdődik. Híres 11 éves színész nem sok van, aki meg igen, az nekem nem felel meg.)

2018. máj. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én sem találtam egy híres színészt sem, aki tényleg hasonlítana a fejemben kialakult képre, érdekes, hogy ti is így vagytok vele :) Köszi, hogy írtatok!
2018. máj. 11. 22:38
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem. VOLT olyan színész, akit simán bele tudtam volna képzelni a fiatal Black szerepébe, de hát ugye ez nem fog összejönni már...

[link]

[link]

[link]


Nekem ő annyira Sirius!

2018. máj. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Johnny Deep fiatalon :)

Róla minden egyes képén Sirius jut eszembe. Tökéletes lett volna a szerepére <3

2018. máj. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
50%
Ez milyen könyv?
2018. máj. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Harry Potter;-)
2018. máj. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ezekre még nem is gondoltam :)
2018. máj. 21. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!