Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen témájú sztorit írsz...

Milyen témájú sztorit írsz wattpaden?

Figyelt kérdés

Ha valaki ír Larry Stylinson-t, akkor leírhatná nekem, olvashatnékom van^^.


Illetve, aki ír Louis Tomlinson, Harry Styles és Larry Stylinson sztorit wp-én, az rám írna?



2018. máj. 15. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Én fantasyt írtam és elég sokat bolyongtam a wattpad mélyen, sőt, talán túl mélyre ástam.

Most nem említem meg, hogy full hülyeség Larryt shippelni, in my opinion...

Viszont sajnos ezeket a történeteket wattpadon 12-14 éves lányok írják, amiben túlzottan sok a feromon, pedig az írók maguk sose tapasztaltak ilyet és csak a többi wattpadert utánozza.

Vannak normális könyvek is, sőt, talán ebben a témában is léteznek, de sajnos nem sokszor fut velük össze az ember.

Ha meg írni szeretnél ilyet, akkor sok szerencsét hozzá ;)

2018. máj. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem a te érdeklődési köröd (gondolom), de az alapkérdésre válaszolva: írok egy 18+-os krimi-románcot, ami Vegasban játszódik, meg jó sok fanfictiont Lokiról, Thranduilról, L. Malfoyról, stb. :D

A facebookos (magyar) Wp. csoportban egyébként szerintem sok ilyen embert találnál. Elég népszerű fandomok. :)

2018. máj. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sziia. Van egy konyv wpn amit nem en irok de valami eszméletlen jo es csak ajánlani tudom. Ha van kedved olvass bele szerintem imádni fogod. A cime: The kids in the dark❤️
2018. jún. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én írok larryt
2018. szept. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!