Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti olvastátok már a Testtelenü...

Ti olvastátok már a Testtelenül című SS/HG fanfictiont? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Tudom,még nem befejezett,így nehéz bármit is írni róla,de engem mélyen magával ragadott,iszonyúan szép és borzalmas egyszerre,és egyedülálló ebben a műfajban.A feszültség egyre jobban növekszik benne,ahogy haladunk a fejezeteken,nem is nagyon tudom kiszámítani,mi fog történni... :-) Szerintetek?

2018. máj. 15. 18:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja,Wattpaden van fent amúgy.
2018. máj. 15. 18:58
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam még, de rá fogok keresni. Én is éreztem már így Snanger olvasása esetén, nekem nagy kedvencem pl a Tagadás merengőn, és a Muglikról és mágiáról. Páratlanul jól megírt alkotások!


Neked melyikek még a kedvenceid? Te írsz ficet?

2018. máj. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Juj,de jó,ezeket nem ismerem,megyek én is rájuk nézek. :-)

Nekem 3 kedvenc van még ezeken kívül,a Tabu(ezt egy német lány írta,és csak szanaszét szórva találod meg a neten a fordítást),a Túl az Óperencián,és a Zárójel.Nem,én nem írok,és te? ☺

2018. máj. 18. 17:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én írok :) A kígyók hercegnője, és a Halott csillogás, avagy a mágia kegyetlen játéka című ficeket.


A Taburól már rengeteg jót hallottam, de sosem találtam meg a történetet :( Merengőn rengeteg jó van, csak kevés a hosszú,sok fejezetes, én azokat szeretem. A Tagadás pl régóta befejezetlen, de mailben megkaptam a folytatását, ha tetszik a sztori, és kell neked is, szólj!

2018. máj. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Találkoztam akkor a ficjeiddel,emlékszem ezekre a címekre,de még nem olvastam.Igen,érdekel a Tagadás folytatása,neked kell a Tabu? :-)
2018. máj. 19. 16:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is elküldhetnétek, ha tudjátok mindkettőt :)
2018. máj. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Írjatok privátban e-mail címet :)
2018. júl. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudnátok egy linket a Testtelenül fichez? sajnos nem találtam meg
2021. dec. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!