Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a kedvenc könyvetek?...

Mi a kedvenc könyvetek? Tudtok nekem javasolni a nyárra? Eddig sajnos sosem olvastam, de elszeretném kezdeni!?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és eddig sajnos sosem olvastam semmit, viszont most el szeretném kezdeni, mert rájöttem, hogy kezdek leépülni, nem tudok szépen fogalmazni, rossz a helyes írásom,meg esetleg ha tudtok tanácsolni nekem a kedvenceitek közül, hát ha szívesen olvasnám és szórakoztatna. :)

Amik engem érdekelnének: tini vagy a korosztályomhoz illő sztorik, lehetnek csajos, romantikus, illetve vicces, tanulságos könyvek.


Köszönöm előre is a válaszaitokat. :)



2018. jún. 9. 18:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Szia! Én nagyon ajánlom neked Agatha Christie könyveit. Tudom, ez egyetlen kategóriába sem nagyon esik bele, amit te megadtál, de szerintem tetszene neked:)
2018. jún. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%

Sztm kezd a Szent Johanna gimivel, igazi csajos könyv, romantikus, vicces, sulis. Én nem tudtam leérettségizni, de ebből a könyvsorozatbol megtudtam, milyen lett volna... :)

Leiner Laura jó könyve még ami jó az a Bábel, az is csajos könyv :) Megtudtam, kB milyen egy zenei fesztivál.

2018. jún. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Ken Folett: A katedralis
2018. jún. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

De jó!! :) Nagyon szépen köszönöm őket!! :) Igen, először mindenképpen olyan könyveket szeretnék, amiket egyből megértek és egyszerűbb a nyelvezete. :)

Még szívesen fogadok címeket :)

2018. jún. 9. 18:48
 5/18 anonim ***** válasza:
47%
Vamos Miklos: Apak konyve
2018. jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Michael J. Sullivan: Trónbitorlók

Naomi Novik: Rengeteg

2018. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%

Egy picit eltérnek az általad megadott műfajoktól, de izgalmas, olvasmányos könyvek:

- Stephen King: A jó tanuló, A remény rabjai

- Margaret Mitchell: Elfújta a szél

- Szinte az összes Rejtő Jenő könyv

- Szerb Antal: Az utas és a holdvilág

2018. jún. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
P. G. Wodehouse: Forduljon Psmithez!
2018. jún. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 andreandi válasza:
Terry Pratchett könyvei. Humoros fantasy, igazán szórakoztató, az angoloknál a legolvasottabb kortárs író.
2018. jún. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

Harry Potter nekem örök klasszikus


Gyűrűk Ura - bár ez nagy falat


Vavyan Fable könyvei közül érdemes csemegézni


Stephen King: Cujo, Pet Sematary, It (bár ez elsőre hosszú lesz)

2018. jún. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!