Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha el akarom kezdeni a Star...

Ha el akarom kezdeni a Star Wars-t olvasni, melyik könyvvel kezdjem?

Figyelt kérdés

#star-wars-könyv-könyvek-olvasás-kikapcsolódás
2018. jún. 14. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Csomó SW könyv létezik. Néhány csak egy magában van, valamely pedig egy kisebb sorozatnak a része. Nyilván ami nem önálló abból az elsőt érdemes elolvasni. Még egyet se olvastam viszont a Darth Bane sorozattal első részével kezdenék A pusztítás útjával.
2018. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt van egy egész pofás útmutató:


[link]

2018. jún. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amit ezen a linken írnak azok hivatalos történetek ? Vagy valaki el tudná magyarázni hogy működik ez?
2018. júl. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogy érted azt, hogy hivatalos?


A moly oldal egy könyves adatbázis, igazi megjelent könyvekkel. Nem fanficek. Persze mér sok minden nem kánon, ami 10 éve mondjuk az volt. De ez engem sose érdekelt.

2018. júl. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*már
2018. júl. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, eszembe jutott. Erre a kánon-nemkánon dologra gondoltam. De ahogy utánaolvastam eléggé leszűkítették mi is a kánon. De akkor úgy csinálom ahogy te, és engem sem fog érdekelni. Mindig ez tartott vissza hogy elkezdjem olvasni az SW könyveket. Köszi, meg a linket is!
2018. júl. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!