Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A wattpadon szerintetek kik...

A wattpadon szerintetek kik számítanak kiemelkedőnek/különlegesnek és miért? (kpop)

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, akik tényleg jól valami plusszal írnak. Illetve bármilyen embert, aki kpop fanfictiont ír és ez minőségi, a nevét is várom!

2018. jún. 15. 09:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

ParkSandraa

CsAnnaBella


korhatárosban Klino7

2018. jún. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Akira-chan ***** válasza:
Nekem elegge bejon a beautiful mind (yorikocchi-tol,tole meg csak ezt olvastam), klinot is imadom, tole sokmindent olvastam, es a tobbiek nevet nem tudom, csak a történetek cimet, ha erdekel szivesen leirom a kedvenc kpop ficik cimeit
2018. jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
ParkSandraa,VictoriaStyles9707,park_sunny az én három nagy kedvencem^^
2018. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 spray ***** válasza:

Akkor most adnék egy olyan választ, ami egy maximalista, hiteles ember szájából jön. :DD Wattpadon rengetegen vannak akik nem írnak jól. Attól függ milyen szempontokat veszünk figyelembe, amikor értékelünk valaki. Sajnos legtöbben kizárólag a történetet veszik figyelembe és a "fanservice"-t ami benne van. Fogalmazás, dramaturgia, meg hasonlók szempontjából(hogy csak néhányat említsek), akiknél ezek nagyrészt rendben vannak, azok ezek az írók:

RebeccaFictions

RainaBanforth

JeonAnna18

borso01

Chanyeoli112

2018. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
engem is érdekelne! és címek is jöhetnek
2018. jún. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

the_fucking_seagull(őt imádom)

ShiroKami_o(az ő könyvén mindig fangörcsöt kapok)

noname__52

izawasright(ő még új de nagyon jól tud összerakni mondatokat,igaz az horoszkóp,de érdekesen van összeállitva)

2018. jún. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Magyar;

@fejetlencsirkehhh

@CintiaKlmn

@annaseres

@morphisor12


Angol;

gtfohyung

2018. jún. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
nekem ngy kedvenceim egyértelműen woncon, fejetlencsirkehh, noname__52 . Őket csak ajánlani tudom
2018. jún. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem a legkedvencebb íróm SeoBona. Egyszerűen imádom a történeteit, alig várom, hogy posztoljon.

Rengeteg kpop fanficit olvasok (több mint 100-at olvastam), de ő az egyik aki leginkább megfogott.

2018. jún. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Nekem egészen tetszik parksandraa könyve/i
2018. júl. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!