Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok nekem tűzhöz kapcsolh...

Tudnátok nekem tűzhöz kapcsolható angol nevet mondani? Lány nevet keresek, de ha van olyan bármi más név, ami nektek tetszik, akkor nyugodtan leírhatjátok, jól jön.

Figyelt kérdés
Nos, azért ezt a kategóriát választottam, mert könyvet írok és kifogytam az olyan nevekből,amiket nem használtak már agyon és még nekem is tetszik.

2018. jún. 26. 13:39
 1/5 anonim válasza:
Hát, engem pl. a Heather a Heavenre (menny) emlékeztet, az nekem tetszik:) valamint így most a Megara jutott eszembe
2018. jún. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Esetlen van még valaki,aki tud még? Amúgy megvan a srác neve, aki majd a csaj mellett lesz társ. A neve Benjamin lesz, akár ehhez illő név is jöhet, csak sürgősen kellene, mert a csaj neve nélkül írtam eddig a storyt és kihagytam a nevének a helyeket. És, majd ha kész felszeretném rakni

wattpadra.

2018. jún. 27. 08:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Ash - vagyis hamu, meg nekem még a Freya név jutott eszembe.
2018. jún. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Blaze, Flame - tudom, ezek nem nevek, de szerintem annak se hangzanának rosszul.
2018. jún. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
off: megmondod a sztorid nevéét?
2018. júl. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!