Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Wattpad könyv lehet ez?

Melyik Wattpad könyv lehet ez?

Figyelt kérdés

Még régebben olvastam egy könyvet ami meg is tetszett, és ma gondoltam hogy újra elolvasom de még régebben kitöröltem a könyvtáramból és azóta nem találom.

Arra emlékszek hogy vérfarkasos volt, akik a karatereket játszották: Dylan O’brien (az ő karakterének a neve talán Mike volt vagy valami hasonló), Ariana Grande ( ő volt a főszereplő lány), Justin Bieber (ő a főgonosz). Még emlékszem hogy a lánynak volt egy öccse.

Azt hiszem úgy indult a történet hogy a lány elment sétálni az erdőbe, besötétedett, és egy farkas (azthiszem fekete és valószínű Justin karaktere) megtámada és majdnem megölte, ekkor viszont jött Mike(?) farkasformában, és megharapta a lány hogy megmentse az életét, így lett belőle vérfarkas. Még arra emlékszem hogy a lány bundája fehér, és Justin karaktere meg a bandája vadásznak rá és el is kapják.

Köszönöm ha már csak végigolvastad is, és ha ráismersz a történetre kérlek írd le a címét nagyon fontos lenne.

(Bocsi hogy hosszú és lehet zavaros)



2018. júl. 7. 18:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!