Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A moly.hu oldalon létezik...

A moly.hu oldalon létezik ilyen funkció?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy a moly.hu oldalon esetleg létezik-e olyan funkció, ami az olvasott, várólistás, kívánságlistás, stb. listázott könyveim alapján további könyveket ajánl nekem.

Tisztában vagyok vele, hogy az egyes könyvek alatt mindig szerepelnek ajánlatok, de én inkább valami részletes keresőre gondolok. Olyasmire, ami mások gyűjteményeivel összevetve, valamiféle algoritmus vagy szűrő alapján listázna nekem olyan könyveket, amik más, hasonló érdeklődésű emberek listáin szerepelnek.



2018. júl. 12. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
kérdezd meg egy zónában...az a legegyszerűbb..vagy kérd, hogy ajánljanak neked a könyveid alapján.
2018. júl. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen funkció nincs az oldalon, max. egyszerre több címkével való kereséssel tudsz kb. olyan típusú könyvet keresni. Így: [link]
2018. júl. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem. Nagy kár... Praktikus lenne. Bizonyára nem is megoldhatatlan.

Köszönöm szépen a válaszokat!

2018. júl. 12. 16:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Van ilyesmi, de csak pro tagoknak :/

[link]

2018. dec. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!