Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Íráshoz írótársat hol lehetne...

Íráshoz írótársat hol lehetne találni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 12. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Bárhol,akár itt.

Milyen stilus?

2018. júl. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen műfaj, milyen korosztályból keresel stb.
2018. júl. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Írással foglalkozó oldalakon, mint Wattpad (bár itt kevés az igazán jó író, akivel dolgozni is lehet), Merengő (azon belül a Fórumon van egy külön topic erre), és sok facebook oldal, csoport foglalkozik az írás témájával, oda is kiírhatod.

De akár itt is, de fontos lenne tisztázni, hogy miről, milyen formában akarsz írni, valamint, mit vársz el a társadtól.

2018. júl. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazából van egy-két ötletem. Az egyik egy krimi szerűség a másik pedig egy hasonló stílusú, mint a Trainspotting könyvek. Mivel női szemszögre lenne leginkább szükség ezért inkább női írótárs lenne a jobb, aki hasonló korosztályú, mint én vagy ha idősebb az sem gond.

Egyébként minden ötletre nyitott vagyok. Mindig érdekelt, hogy milyen sztorit lehet közösen összehozni.

24/f

2018. júl. 13. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, esetleg írhatsz nekem is. Nem vagyok profi, szóval nem ígérek semmit, de szívesen megpróbálkoznék én is a közös írással. :)


26/n

2018. júl. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én sem vagyok egy profi, de szívesen írok, helyesírás-ellenőrzök, gondolkodok. :)

21L

2018. júl. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!