Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Stephen King könyvvel...

Melyik Stephen King könyvvel érdemes kezdeni?

Figyelt kérdés
Tetszik az Az című könyve és a Ragyogás alapsztorija is, de nem tudom melyik a jobb. Ha tudtok jobbat akkor azt is írhatjátok. Még nem olvastam az írótól könyvet de sok jót hallottam róla, szóval szeretném elkezdeni. (A hossza a könyvnek nem számít olvastam már A tűz és jég dala sorozatot is.)

2018. júl. 13. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Carrie

Én azzal kezdtem és tetszett is. Aztán olvastam a Tortúrát, az is még tetszett.

A többi már kevésbé. A ragyogás pl. egyáltalán nem és nem teljesen értem, hogy mit esznek rajta annyian. Nekem jobban tetszenek azok a könyvei, ahol a gonoszság natúran az embertől származik és nem valami természtfeletti, földöntúli lélek- és emberfaló testesíti meg azt, amitől nekem rettegni kellene, aminek az a szerepe, hogy ő a "gonosz".

2018. júl. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szóval nem rettensz meg a hosszabb lélegzetvételű művektől, szeretsz olvasni, tetszik az alapsztori, akkor mégis mi a kérdés? :D


Amelyik legelőször a kezed ügyébe kerül. :)

Úgyis ha rákapsz az ízére, elfogod olvasni a többit is. Az pedig, hogy melyik a jobb.. hát ízlés kérdése.


Én jobban rettegtem a ragyogás közben, így nekem az jobban tetszett.

2018. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Végítélet

👍

2018. júl. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2018. júl. 13. 16:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a Tűzyújtó volt az első, de az kedves kis regényke.


A legjobban az Állattemető nőtt a szívemhez, mert sötét, komor, baljós és hidegrázós, ahogy halad előre. :)

2018. júl. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bár az Az az egyik leghíresebb és dícsérik, de én nehéznek tartom. Főleg az idősíkok összemosása miatt és őszintén szólva emiatt nekem még könyvrajongóként sem tetszett. Ellenben az első mozifilm nagy kedvencem. Ha nem tudsz dönteni, akkor esetleg te is kezdd a filmmel. (Az első mozifilm csak gyerekkort mutat be.) Önmagában a történetet vétek kihagyni. :-)
2018. aug. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!