Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ilyen mangát?

Tudtok ilyen mangát?

Figyelt kérdés
Anime is szóba jöhet. Olyan romantikus story legyen ahol a lánynál a fiú kb 5 évvel legyen idősebb. Nem hentaira vagyok kíváncsi a történet legyen rendesen kidolgozott. Előre is köszi mindenkinek

2018. júl. 14. 20:14
 1/8 October15 ***** válasza:

Erősen kétlem, hogy ettől lenne jó egy romantikus anime / manga. :D + Általában hasonló korúak a szereplők vagy ennél nagyobb korkülönbség van.

Josei / Seinen esetében 5 év már nem tétel shojo/shojo ai esetében meg nem szokás középsulis csajokat huszas pasikkal párosítani. Ami így hirtelen eszembe jut [nem 5 év ellenben jó a sztori]: Kuzu no honkai.

2018. júl. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi bár ezt már láttam és lehet több is akorkülömbség.
2018. júl. 15. 05:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyan sok ilyet olvastam, kár, hogy nem jegyeztem fel a nevüket. Ami felejthetetlen kedvencem, az a Dengeki daisy. Hirtelen eszembe jutott még a House of the sun,(mondjuk belegondolva lehet nem annyi a korkülönbség, de főleg az utóbb említettben nem nézné többnek 5 év korkülönbségnél) mellesleg ha rákeresel, hogy "sensei" akkor biztosan rengeteget találsz. Ha még kellene, akkor írd meg a terjedelmét és halászok neked szívesen. Remélem azért hasznos volt valamennyire a válasz. ;D
2018. júl. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most láttam, hogy lehet több is. Angolul elérhető lehet?
2018. júl. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Living no Matsunaga-san
2018. júl. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak, hogy tudd, annyi képregény van, hogy Dunát lehet velük rekeszteni. Korkülönbségesből is van egy jó pár.

A mangaupdates-en keresgélhetsz magadnak tetszőt, tudsz szűrni is, hogy van-e hozzá fordítás vagy nincs stb., ha tudsz angolul. Magyarul az animeaddictson keresgélhetsz, plusz fordítói oldalakon.


A teljesség igénye nélkül, csak ami eszembe jut:

Skip Beat

Glass no kamen (híres róla, hogy még mindig nincs vége)

Love So Life

Dengeki Daisy

Takane to Hana

Ai Hime - Ai to Himegoto

The One

Absolute Witch

Meteor Methuselah

Taiyou no Ie

Miriam (És a két folytatása)

Kanata kara (Asszem, kevesebb, mint 5 év van köztük, de azért pár év van)

Ten no Ryuu Chi no Sakura

Hana no namae

Beauty Honey

Kore wa Koi no Hanashi

Koi wa Ameagari no You ni (Ez van animében is...)

Help!!

Kanojo wa Uso o Aishisugiteru

Ingènuo

Shugo Chara!

Kamikaze Kaito Janne

Fullmoon wo sagashite

Black Bird

Lip Smoke

Suki ni Naru Made Matte

Tonari no Shugoshin

P to JK

2018. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket, angolul is jöhet és legalább olyan 30-40 fejezet nem árt, higy rendesen kifejtve legyen a story.
2018. júl. 18. 22:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Love is Like After the Rain - szerintem ez olyan lesz, mint amire gondoltál
2018. júl. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!