Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik könyvet ajánlanátok?

Melyik könyvet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Mostanában sok verset olvasok így interneten és nagyon szeretnék venni egy könyvet amibe versek vannak de nem csaj egy költőtől hanem így vegyesen minden költőtől szeretnék verseket olvasni. Lehet magyar és külföldi költő. Inkább az ilyen depressziós hangúlatúakat olvasnám.


Vagy valami tumblr "stílusú" verses könyvet ismertek?



2018. júl. 16. 09:01
 1/5 szenes43 ***** válasza:
Ha javasolhatom menj addig is fel a Poet.hu oldalra ott van bő választék. 11 saját versem is ott van,de azt hagyd figyelmen kívül.
2018. júl. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
mi az a ""tumblr stílus""? fogyatékos rinyatinilány stílus?
2018. júl. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
2-es, olyan hát. :D Semmi rím, csak minden második szó után egy enter. De legalább depis tinilibuskák világfájdalámra jó, mikor az iPhone kijelzője feltörte a kis ujjukat két istagram selfie között és elmondhatják hogy a fejlett országogban élő kamaszlányok elnyomása úlyos probléma, mert valaki rájuk nézett a seggvillantó mininacijukban és ez bizony erőszak.
2018. júl. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem tudom számodra mit jelent a "depressziós" hangulat. Minden esetre nekem ez a könyv van meg, és megtaláltam benne egy-két szomorúbb hangvételű verset is. Szép versek-1981. ( Több költő verse van benne.)
2018. júl. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a poetet ajánlom. Én pl szinte csak depressziós hangulatú verseket írok
2018. júl. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!