Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpados könyvhöz szeretnék...

Wattpados könyvhöz szeretnék könyvborítót készíteni. Tudtok ajánlani jó képszerkesztőket?

Figyelt kérdés

2018. júl. 19. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha telefonon szeretnél szerkeszteni, akkor tudom ajánlani a PixelLab nevű alkalmazást. Volt egy ideig wattpadon borító szerkesztős könyvem, és ezzel szerkesztettem. De nagyon sokan a Pics Artot és a Phontot használják, szóval lehet, hogy neked is ez válik be
2018. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából attól is függ, hogy még is milyen típusút szeretnél. Az egyszerűbbre pl. jó a Canva. Nekem a kedvencem a Photoshop, egyszerű és komolyabb képeket is lehet vele szerkeszteni, persze attól függ, hogy mennyire vagy jártas benne. ^^
2018. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dr. Chris válasza:
100%
Én támogatom a 2. válaszolót. A Canva-t én nagyon ajánlom, mivel kezdéshez tökéletes, és avval is elég jó dolgokat ki lehet hozni. :)
2018. júl. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csatlakozom a canva felhasználók köréhez. imádom, egyszerűen fantasztikus program! nekem minden wattyre feltöltött könyvem borítója azzal készül, száz százalékos elégedettséget hagyva maga után :)
2018. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!