Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy könyvet keresek, de...

Egy könyvet keresek, de sajnos nem tudom a címét. Esetleg ha valaki olvasta meg tudná nekem írni?

Figyelt kérdés
A történet két szálon fut, az egyik az emberek világában a másik pedig egy földön túli királyságban, ahol könyörtelen a trónörökös lány. Igazából annyi rémlik a könyvből hogy van benne egy szőke hajú kislány, akinek van egy varázs talizmánja, ami irányítja a napszakokat. Árva házban él a kislány két fiú barátjával akik később utána mennek megmenteni mert a másik birodalomból a királynőnek kell a talizmán és elraboltatja a kislányt. A borítóján egy szőke hajú lány van, azt hiszem kék szemű, de lehet borostyán, és a kezében van a talizmán ami nap alakú. Remélem valaki tud segíteni, előre is köszönöm a válaszokat!

2018. júl. 20. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez: [link]
2018. aug. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ígérem ez az!!! Naagyon köszönöm!!
2018. nov. 8. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!