Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csak nekem van elegem ezekből...

Csak nekem van elegem ezekből a Bexi sorozatban?

Figyelt kérdés

1. Az üzletelés. Az első részben nem igazán, de utána már az egész sorozat számomra szinte csak az üzletelésről szól. Mit csináljunk, hogy szeressenek, hogy ne vesszenek el a rajongók, hogy jöjjön a pénz...Amikor pedig külön oldalakat elpazaroltak erre, azt nagyon utáltam.

2. "Én tényleg elhittem, hogy...?" Ebből millió ilyen van a sorozatban, a végén pedig már kezdett elegem lenni belőpe.

3. A "történjen már valami" jelenetek. Például a Valaholban a zsarolásnál is totálisan ezt éreztem.

4. A mondatok, amiket élő ember még soha nem mondott. Például volt valami olyasmi szintén a Valaholbam, hogy Nagy Márk ilyesmit mondott: "Geri ugyanígy fogta Bekát és tudtam. Tudtam, hogy ő volt." Ez olyan hihetetlen, hogy Nagy Márk mondta. Szerintem.

5. A verekedések. Azt soha nem értem, hogy ha valaki betöri a másik orrát, azt miért nem kerítik elő. Miért siklanak el az ügy mellett csak úgy?

6. A dalok szövege. Persze, leírhatják egyszer, meg minden, de amikor már külön oldalak elmennek a szövegekre egy fellépés, vagy egy videó (Valahol vége) alkalmából, az szerintem már nagyon "terjedelembővítő" szagú. Gyanús...

7. És persze csak nekem tök ugyanolyan a Bexi sorozat közepe és az SzJG? Hm.



VÁROM AZ ÉRTELMES VÁLASZOKAT!



2018. júl. 22. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

1. Lehet, hogy eleged van ebből, de ez az életben is így működik. Minden popsztárnak van egy felépített imidzse.

2. Nem mostanában olvastam, de nem értem, hogy itt konkrétan mi a baj.

3. A töltelékjelenetek elég feltűnőek valóban.

4. Nem értem élő ember miért ne mondhatott volna ilyet. Szerintem ez valid.

5. Házon belül elintézték. Ez sem ritka, meg csak az imidzsét rontotta volna.

6. Van ebben valami.

7. Tinikről szól, nem nagyon lehet már új dolgot behozni egy ilyen témába.

2018. júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
a 6. kérdést egyáltalán nem értem. Ha én írtam volna a könyvet biztos, hogy beleírtam volna a szövegeket. A legtöbb embert igenis érdeklik.
2018. júl. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van!
2018. aug. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs igazad!!!!😤😤😤😤😤😒😒😒😒😒🙄🙄🙄🙄🙄
2021. márc. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!