Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok olyan könyv címeket...

Kazume kérdése:

Tudnátok olyan könyv címeket mondani ahol a fiú legjobb barátja szerelmes lesz a húgába és tartalmaz pár erotikus jelenetet?

Figyelt kérdés
már olvastam az álmaim őrzőjét és ahhoz hasonló kellene!

2018. júl. 23. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan olyanok-e azek, mert a fent említett könyvet nemigen olvastam (vagyis csak régebben egy blogon fordították és akkor beleolvasgattam kicsit de hogy milyen hangulatú volt, mi volt a sztori és ilyesmik arra már nem nagyon emlékszem)


Viszont tudok pár olyan példát hogy romantikua könyv, és a srác legjobb barátja a húgába szeret, nekem ezek nagyon tetszettek és szerintem nézz utánuk hátha neked is bejönnek:


1. J. Lynn: Wait for you 2 - Be with me ( Az 1. részt is imádtam, de a 2. részben teljesül ez az egész)


2. L. A. Casey: Gyere ​haza! -Itt 3 bátyus van (ha jól emlékszem) de mindnek a legjobb haverja a srác aki beleszeret a húgukba)


3. Brittainy C. Cherry: Csendfolyó -Itt az a helyzet hogy a lány (Maggie) mostohatestvérének a haverja lesz szerelmes a lányba, de végül is a húga, mert ugye a szüleik összeházasodtak és így már úgymond "tesókként" nevezhetjük őket.


Remélem tudtam segíteni!

2018. júl. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem olvastam, de azt hiszem, hogy "A fiú aki bemászott az ablakomon" erről szól.
2018. júl. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm elfogom olvasni őket!!
2018. júl. 30. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!