Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani igényesen...

Tudnátok ajánlani igényesen megfogalmazott, Középföldén játszódo fanficet?

Figyelt kérdés
A Merengőn már szinte mindent kiolvastam, és nem igazán tudom, hol találhatnék még ilyen témában írodott történeteket. A trágár válaszadók kiméljenek, a segítséget pedig előre is köszönöm!

2018. júl. 25. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én írok kettőt, mindkettő tündepárti, de azért bőven megjelenik bennük a többi 'szerzet' is. :)

Az Oropherről (és Bakacsinerdőről) szóló ficem magyar, de még csak egy fejezet.

A Thranduil-orientált történetem lassan a végéhez közelít, viszont angol. Meg elég romantikus is... Mindkettő.

Én nagyon sok jó ficet találtam a témában, szívesen ajánlok párat, ha elmondod, milyen szereposztás érdekelne. És ha nem gond, hogy szinte mind angol. :)


[link]

2018. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenképp ránézek! Nem gond, ha angol, de a magyar nyelvű írások előnyben vannak. A szereposztás huszadrangú, mivel ha frappánsan van megírva én egy nazgúl novellára is vevő vagyok. A romantika egyáltalán nem hátrány,sőt!
2018. aug. 1. 16:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha true fan vagy, akkor feltételezem, ismered a Magyar Tolkien Társaság "Lassi Laurië" c. kiadványát. Abban rendszeresen jelennek meg hosszabb-rövidebb terjedelmű, igényes írások.

[link]

2018. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!