Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlotok valami jó nyári...

Ajánlotok valami jó nyári olvasmányt, fantasy, science fiction, valami jó sorozat? :b

Figyelt kérdés

Kmktól sokat olvastam, pl az Üvegtrónt meg a Vastündéreket. Valami könnyű sorozatra gondoltam, amiben jó karakterek vannak es sokat lehet fangirlködni.

Kösziii



2018. júl. 26. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom Az Időfutár sorozatot( jók a karakterek,vicces, stb) egyszóval nagyon jó :De
2018. júl. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Trónbitrolók
2018. júl. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Raven Boys elvileg jó,van belőle pár könyv,

A végzet ereklyéi,

Marie Lu; Legend (ebből három könyv van),

Vámpírnaplók

2018. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Andrzej Sapkowski: Vaják (The witcher) sorozata 8 könyvből áll nagyon jó ha szereted a középkori történeteket szláv mondakörrel vegyítve.
2018. júl. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jamie McGuire Sötétség és Fény angyalai trilógiája

Amy Kathleen Ryan: Ragyogás (ez is trilógia)

Veronica Roth Beavatott trilógiája

2018. júl. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Böszörményi Gyula: Ambrózy báró eseteit ajánlom, nekem nagyon tetszik! Általában a magyar íróktól nem nagyon szoktam olvasni,és úgy veszem észre hogy más korom beli sem, de ezt érdemes elolvasni!! Egyik kedvenc sorozatom.
2018. aug. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!