Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az útvesztőben Reni és Cortez...

Az útvesztőben Reni és Cortez tényleg összevesztek?

Figyelt kérdés
Hallottam valami ilyet, viszont az útvesztőt csak átugrottam, mert az elejét unalmasnak találtam...kicsit nagy hiba volt. Valaki tudja hányadik oldalon történt ez?

2018. júl. 27. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Azok ketten folyamatosan balhéztak valamin, LL nem nagyon ért a feszültségkeltéshez, szóval kb ez az egyetlen forrása.
2018. júl. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oké oké. De nekem nem nagyon ez volt a kérdésem. Valami olyan volt a mondat vége hogy "ne rontsuk ezt tovább" vagy hasonló. És szeretnék egy olyan normális választ aki tényleg tudja. Köszönöm :)
2018. júl. 28. 15:16
 3/7 anonim válasza:
85%
Igen osszevessztek mert Reni nem mondta el Corteznek hogy Párizsba megy és Vladár mondta el mindenkinek ezért osdzevesztek de aztán C gondolkodott és másnap elment Reniekhez hogy megmondja neki hogy ő is megy vele Párizsba
2018. júl. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ez kb mikor volt?
2018. júl. 31. 15:48
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Szjg örökké ( 8/1) január 19 csütörtök
2018. aug. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy meg jó hulye vagy hogy ki hagyod a részeket( ha unalmas akkor ne olvasd) én soha a büdös életbe nem mondtam leiner Laura könyveire hogy unalmasak ( az összeset olvastam ami eddig meg jelent)
2018. aug. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már azóta elolvastam, és azér gondold már végig a dolgokat mielőtt bárkit is lehülyézel. Kötelesség csak jótmondani egy könyvről xd
2018. szept. 1. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!