Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van kedved elolvasni?

Van kedved elolvasni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem is tudom, hogy jó kategóriába raktam-e a kérdést, de igyekeztem megfelelően belőni, hogy hova tartozhat.

Szóval az a helyzet (huh, bocsánat, kicsit túlnyújtom), hogy jó ideje írok "regényeket", csak kevesen olvasnak (Wattpaden elég nehéz felfedezni a jobb, de kevésbé olvasott történeteket). Nekem viszont nagyon fontos lenne a visszaigazolás, hogy mit csinálok jól vagy esetleg rosszul (tisztában vagyok azzal, hogy vannak történetvezetési meg biztosan karakterábrázolási hibáim is). Én magam nem tudom rendesen megítélni, egy kívülálló szemével, mert ugye a sajátom az iromány.


Van kedvetek beleolvasni egy két szálon futó (múltban és távolabbi jövőben) történetbe? Igyekszem újat hozni, de mivel még nincs vége a sztorinak, és nyers az anyag, valószínűleg érződik rajta, hogy nem forrt még ki.

Akinek esetleg megjött a kedve, szívesen átküldöm a linket😊



2018. aug. 8. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

 

Nyugodtan tedd közzé itt a linket, teljesen felesleges rejtegetni. Ha mindenki látja, akkor is csak az fog ránézni, akinek kedve van hozzá, viszont lehet, hogy ha látja, unalmában rákattint és beleolvas, de lusta ahhoz, hogy ezért privát üzenetet írogasson.

2018. aug. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ebben van valami, köszönöm, hogy szóltál!

Szóval a link:

[link]

2018. aug. 8. 12:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez az első Wattpad történet, aminek tetszik a borítója.

A sztori érdekesnek tűnik a tartalom alapján, de még csak az elsőfejezetet olvastam el.

Engem meglepett, hogy rögtön egy szex utáni pillanattal kezdünk, de nem volt leírva olyan borzasztóan, mint a legtöbb Wattpad történetben.

Ha lesz még időm, folytatom, de nem tűnik rossznak. ;)

2018. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves #3 (na ez a legjobb megszólítás valaha ._. ), azért gondoltam, hogy egy ilyen pillanat jó kezdés, mert hol máshol derülne ki, milyen az ember személyisége, mint ott? 😁 Szóval nem perverz akartam lenni, csak érdekesnek találtam így kezdeni😊


Köszönöm, hogy beleolvastál, és nagyon örülök, hogy tetszik a borító és (eddig) a sztori is!

2018. aug. 8. 14:25
 5/8 anonim ***** válasza:
+1, nagyon tetszik :)
2018. aug. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jaj de örülök! 😍
2018. aug. 10. 15:40
 7/8 anonim válasza:
Szia! Tehetséges vagy, írj még mindenképp ☺️
2018. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!😊
2018. aug. 28. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!