Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy saját regényt kezdtem el...

Egy saját regényt kezdtem el írni, de valamiért nagy hangsúlyt fektetek erre? (18)

Figyelt kérdés
Olyan történetet, "regényt" írok, amiben egyértelműen van erotika, ami önmagában nem lenne baj. Viszont az a problémám, hogy a szereplők beszélgetései közben rengetegszer felhozom ezt a dolgot, egy-egy aktust többször hozok fel ami utólag átolvasva inkább perverznek tűnik, mintha a szex állna a központjában a sztorinak, de nem. Az aktust mint egy nagy élményt, első alkalmat szeretném kiemelni egy szereplőben, akiben egy nagy nyomot hagyott az első, szokatlan pillanata. Hogyan csinálhatnám meg úgy, hogy ne a központban legyen ez a dolog, hanem úgy, ahogy leírtam fentebb?
2018. aug. 10. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne írd bele annyiszor. Hát hogyan? :)
2018. aug. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Neeeeeem úgy értem hogy... Aaaaahj :D Szóval lényeg hogy megtörtént aminek történnie kellett, és hogy ez nagy dologként maradjon meg a főszereplőben de ne úgy, hogy folyton erről beszél meg minden, hanem hogy legyen nyoma :D

Még megfogalmazni se tudoooooom T_T

2018. aug. 10. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Áh.. értem :D

Azt a bizonyos aktust (ha a regényed idősíkján történt) írd meg hosszan és káprázatosan. Több oldalon keresztül, ha kell. Akkor az olvasóban is megmarad, nem kell majd többször emlegetni. Ahogy a való életben sem folyamatos beszédtéma a szex (legfeljebb a nőt soha nem látott 13 éves srácok körében), a könyvben sem lenne természetes, csak a megfelelő helyzetekben lenne érdemes utalnod rá. Ám ha nem titkos, szívesen elolvasnám a dolgot, mert így nehéz véleményt formálni, vagy segíteni :)

2018. aug. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm szépen a segítségedet! ^_^

Háát, úgy döntöttem hogy több részre bontom le és úgy írom meg. Most még csak az első résznél járok, ilyen "Bele a közepébe" rész, és utána indul majd be a sztori a kezdetektől. Én ilyen "Ide jutottam, de hogyan? Elmondom!" startnak mondanám. :D De amint meglesz nagyobb részben, szívesen elküldöm neked ^^

2018. aug. 10. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!