Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Orwell 1984,3. fejezet mennyir...

Gags kérdése:

Orwell 1984,3. fejezet mennyire lesz felkavaró?

Figyelt kérdés
Előzményben megkaptuk már Winston és Júlia elhurcolását a maga brutális módján, és mivel tudjuk már mi történik a Szeretetminisztériumában nem számítok vidám kimenetelre (meg kell halniuk) de mégis mennyire lesz megrázó a következő fejezet?

2018. aug. 14. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a megrázó ahogy leírja mennyire lehet félni a 101-es szobától, nem hiszem hogy félned kellene a továbbiaktól, meg most már úgysem fogod itt letenni a könyvet.
2018. aug. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Maga az a fejezet egyáltalán nem felkavaróbb, mint a könyv egésze. Egyszerűen azért üt nagyot, mert annyira hihető, annyira időtálló, amiről szól, a történelem bármely időszakában tökéletesen megállja a helyét az a könyv. Olvasod, olvasod, és végigbólogatod szomorúan, hogy "igen, ez is stimmel, ezt is láttam, ezt is tapasztaltam".
2018. aug. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, ez az érzés teljes átjön, főleg miután Goldstein mindenre rávilágít és lényegében kielemzi azt amiről már olvashattunk. Én csupán az esetleges kínzásoktól tartottam, a gyenge idegzetem miatt ^^'
2018. aug. 16. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!