Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek melyik női karakte...

Szerintetek melyik női karakter illett volna össze leginkább Harry Potterrel? Ti kivel hoztátok volna össze?

Figyelt kérdés
Ha ti írtátok volna a könyveket, ti melyik (a könyvben is szereplő) női/lány karakterrel hoztátok volna őt össze leginkább? (Persze ha nem Ginnyvel mint eredetileg történt.)

2018. aug. 18. 23:23
1 2
 1/14 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Én mindig Hermione-vel képzeltem el.
2018. aug. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
37%
Ha nem muszaj feltetlenul nonek lennie, akkor Malfoyyal.
2018. aug. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Én is Hermionéval képzeltem el.
2018. aug. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én legjobban annak örültem volna, ha suli után ismerkedik meg egy lánnyal, és Hermione se Ronnal jön össze, hanem mással. A trió tagjai pedig megmaradtak volna barátoknak.
2018. aug. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én Lunával tudtam volna elképzelni, hogy jó párost alkotnának, illetve valahol valami fórumon valaki említett olyat, hogy ő egy mugli lánynak örült volna, és azt is jó ötletnek tartom. :)
2018. aug. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 xxKekszxx válasza:
100%
Én is Luna párti vagyok:D
2018. aug. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

gyerekkoromban mindig Hermionéval képzeltem el, és sosem értettem hogy miért nem jöttek össze


később idősebb fejjel Lunát találtam hozzá illőnek márcsak azért mert egyfelől ugyanolyan flúgosak voltak (míg Luna elvarázsolt és szeleburdi volt addig Harry kígyókkal beszélt és mágnesként vonzotta a bajt, illetve a barátai is megértek egy misét, valamilyen szinten Hermione is flúgos volt, aztán ott volt Fred, George, Hagrid) másfelől egy ponton az életükben ugyanúgy kirekesztettek voltak, Luna a roxforti évei elején, Harry pedig gyerekkorában amíg Dursleyék ‘nevelték’ és egy általános iskolába járt Dudley-val


aztán persze megvan a saját hülye shipem amit mások lehet ostobának találnak, de a negyedik résznél én még Parvatival tudtam elképzelni, hogy miért azt igazából nem tudom, lehet azért mert addig a pontig egy alapvető ismertségen túl több nem volt közöttük és a bálon lehet kiderült volna hogy sok közös van bennük vagy jót szót értenek, de az is lehet az az oka hogy tinédzserként helyesnek találtam Shefali Chowdhuryt a filmben, nem tudom...

2018. aug. 22. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hermionéval. Én még most sem értem, hogy hogy tudta az író Hermionét Ronnal összehozni. Szerintem, a két fiú közül egyértelműen Harry illet volna hozzá. (Vagy jött volna össze bárki mással, mint Ronnal) Mindegy, így írta meg, de azért vicces, hogy nemrég maga az író nyilatkozta, hogy "Hát, igen. Ron és Hermione nem illenek össze. Harryhez sokkal jobban illett volna." Én Ginnynek is örülök, nálam ő volt a 2. helyen. Ginny karaktere amúgy sokkal jobb a könyvben, mint a filmben. A filmben olyan kis semmilyen. Luna nálam 3. helyen állt.

Akit abszolút nem tudtam volna vele elképzelni, az Cho.(nem azért mert ázsiai) Annak a kapcsolatnak semmi értelme nem volt.

2018. aug. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#8 Ginny sztem a filmekben inkább feleslegesnek érződött

a Cho féle kapcsolatnál meg már az elején egyértelmű volt hogy abból hosszútávon nem lesz semmi, sztem pont ezért illett az egészbe mert életszerű volt, az emberek életében általában nem a kamaszkori első barátnőből lesz feleség, plusz az sem ritka hogy az ember a barátnőjéről/barátjáról egy idő után megtudja hogy nem is olyan amilyennek megismerte vagy például nincs semmi közös bennük (Harry pl. nem tudott semmirol se beszélni Cho-val mondjuk nem mellékes hogy Cho mindig Cedric miatt sírt)

2018. aug. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

Természetesen az én kedvenc shippem Harry/Snape vagy Harry/Voldemort XD. De ha már választani muszáj a lányok közül... Szóval mugli csajszi nem lehet, mert Harry-t nem képzelném el a mugli világban és kész. Ginevrát azért nem, mert olyan, mintha a húga lenne a James barna szemével és a Lily vörös hajával... Nem csak ezért igazából.. a Potters és a Weasleys között van az a vagyoni ellentét (igen gonosznak tűnik),... na mindegy nem fejtem ki jobban mert hosszabb lesz, mint terveztem. Hermione szerintem tökre illik Ronhoz.. annyira ellentétesek, hogy már tök jó! Na meg Hermione nagyon elnyomná Harry-t..szóval Cho-val pedig már csak azért sem raknám össze, mert nagyon nem tetszett amit leművelt Harry 4. évében XD

Maradt Luna, aki ahogy az előttem szóló elmagyarázta, tök flúgos és kirekesztett mint Harry volt... de ő meg Neville-hez illik :)

Na és mivel Piton meghalt, és elméletileg Lilit szerette...Voldemortot pedig megölték, ezért azt mondom, hogy legyen egy olyan, hogy Harry felneveli Teddy-t, megteszi örökösének és hosszúú hosszúú évekig a Roxfort igazgatója. Vagy ha már ennyire muszáj találkozik egy ismeretlen Vélával, Fleur unokatestvérével és boldogan élnem, míg meg nem halnak. 🙄

2018. nov. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!