Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi wattpados írók könyveiről?

Figyelt kérdés

Nikataa, Baracktea, Vivzzso


Szerintetek ők jól írnak? Csak mert ÁLLANDÓAN a ő könyveiket látom, meg sokan is kommentelnek hozzájuk.. Szerintem annyira nem jók...... ???



2018. aug. 19. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Azért látod valószínűleg őket, mert valami hasonló témában olvasol, amiben ők írnak.

Én pl. sosem találkoztam még a nevükkel.

(Lehet, hogy jobb is.)

Attól, hogy ott bárkinek 1k - vagy netán 5k a nézettsége, még totál nem biztos, hogy annyira fenomenálisan ír.

Legfeljebb széles az ismeretségi köre...

Ráadásul rájöttem, hogy ami "díjakat" osztogat a watta, a címkék alapján, pl. #1 romantika vagy #1 szerelem - az sem jelent semmit. Pedig sokan megjelenítik dátummal, hogy mikor hányadikok voltak egyes "témákban".

Ezeket a címke rangsorolásokat a watta csak random adja!

Ha netán valaki rányom, a "lásd a további listát" kitételre, teljesen MÁS rangsort ad! Plusz: olyan novellámnak is adtak előkelő "helyezést", amit alig csillagoztak be, és elég kevesen láttak, így eléggé hihetetlen. Mondjuk jó látni, de nem alapoznék rá semmit. :) Nekem amúgy is csak az ajánlóim, meg a vázlataim vannak kitéve. Mert amúgy az AO3-on publikálok, az nekem BŐVEN elég. :D


Az olyan kommentelések, hogy "dejó", meg "folytit", és az ehhez hasonlók, azok semmit nem érnek.

Számtalanszor láttam olyat, hogy azt írták az írónak, mennyire szuperül ír, milyen tehetséges, aztán megnéztem én is, hát közel sem volt olyan jó!

Valódi, a hibákra rámutató, építő jellegű kritikákra, kommentekre meg nem kíváncsiak, vagy megsértődnek. Úgyhogy én nem is pazarlom már erre az időm. :)

Szerintem, te is lépj túl rajtuk. :)

2018. aug. 22. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is folyton őket látom, pedig más kategóriában olvasok. Átlagosan írnak, sablonsztorikat és sokan azokat próbálják utánozni. A stílusukat sem lehet megkülönböztetni. Persze nem olyan rosszak, csak nem kellene ennyire túl dícsérni őket.
2018. aug. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én beleolvastam Vivzso könyveibe. Nem rossz, de igen, tényleg van tőle sokkal jobb író. Sokan kommentelnek, csillagoznak pont azért, mert sablonsztori. A wattpades olvasók nagy része pedig imádja a sablonsztorikat.
2018. aug. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!