Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani jó és...

Tudnátok ajánlani jó és igényes írásokat wattpadon?

Figyelt kérdés
Fantasyt keresek főként, de jöhet romantikus vagy sci-fi műfajú is. Ha van saját storytok, abba is szívesen belekukkantok 😁

2018. aug. 23. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Rosszat álmodtam. Arról szólt, hogy egy mondatban láttam az "igényes írás" és a "wattpad" szavakat. Verejtékben ébredtem.
2018. aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem inkább vegyél egy könyvet... :D
2018. aug. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

De igazi könyvet! :D Ne színező füzetet.


Viccen kívül: felejtsd el a wattpadot. Persze, vannak ott jó írások, de nehéz rájuk találni. Főleg ilyen konkrét igények mellett. Meg ugye a jók közül is válogatni kell, mert hiába igényes, nem biztos, hogy tetszeni fog a író stílusa, vagy a történet.


Ki se merem írni, de próbáljmegpdf-benkönyveketkeresnianeten, vagy szokj át egy normális fanfic oldalra.

2018. aug. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Biztos vagyok benne, hogy létezik, de én még sosem láttam igényes írást azon az oldalon. Azok, akik tudnak írni, nem wattpadon kontárkodnak.
2018. aug. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Skira2066 könyvei
2018. aug. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A Merengőn olvastam tőle, de Wattpadon is fent van. Nekem tetszenek az írásai, az egyik fantasy, a másikba is vegyül egy kis fantasy vonal. Igényesen ír, de azt nem tudom garantálni, hogy a témaválasztás vagy a stílusa tetszeni fog vagy sem, mindenkinek más az ízlése.

[link]

2018. aug. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
73%

A wattpad tényleg nem a legszínvonalasabb írásokkal van tele, azonban lehet találni gyöngyszemeket. Én legszívesebben két írót olvasok. Belinkelem a profiljukat, hátha valamelyik történetük felkelti az érdeklődésed.


[link]


[link]


Az elsőnél több sztori is van, szinte minden, ami szem szájnak ingere. A második Gyűrűk ura témában alkot, viszont eredetinek tartom, úgyhogy érdemes benézni mindkettejükhöz.

Egyébként a wattpad se lenne rossz hely, ha a fejlesztők hasonló korlátokat szabnának, mint Merengőn. Vannak olyan csoportok, akik igyekeznek feljebb húzni a színvonalat, csak igen nehéz. Úgy gondolom, ettől még nem kell eltemetni, hiszen sok ígéretes műnek is otthont add. A kezdő írók (mert olyanok mindig lesznek) megérdemlik a segítséget ahhoz, hogy jobbak legyenek. Aki nem kér ebből (mert sajnos olyan is van)az húzza le a mélybe az oldalt. Csupán annyit kérek, kerüljük az általánosítást. :)

A Kérdezőnek pedig jó olvasást!

2018. aug. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

[link] - fantasy

[link] - vicces, de romantikus is egyben

[link] - krimi, dráma

2018. nov. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sophie_Staack - Tolvajok hajnala

Maeronhirthalionel - A mágia szava 1.-Bukott királyság

2020. máj. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!