Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi történik a Trónok harcában...

Mi történik a Trónok harcában Catelyn Tullyval?

Figyelt kérdés
Most olvasom a Varjak lakomáját és ezen gondolkodtam. Ugye a Kardok vihara végében kiderül hogy nem halt meg de azóta semmit sem lehet tudni róla. És mi van Jeyne Westerlinggel? Mert ugye ő nem volt ott amikor Robb meghalt, meg ha jól emlékszem, terhes is lett talán Robbtól ( erre már nem egészen emlékszem) szóval velük mi van? Fogok még velük találkozni az utolsó 2 könyvben? A sorozatot még nem néztem, majd csak ha befejeztem a könyveket.

2018. aug. 24. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szakszerűen nem tudom leírni, de a lényeg, hogy összevarrják a torkánál, és a vörös pap életet lehel belé. Ezután a következő fejezetben, ahol találkozol vele, ott már Berrick Dondarrion kívülálló csoportjának a tagja, meg is akarja majd öletni Brienne-t meg Podot.
2018. aug. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem varrják neki össze, csak a kezét teszi a sebre mindig, ha beszél, de még így sem nagyon tud.
2018. aug. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
*A sorozatban Catelyn végleg meghalt a vörös nászon. Bericék soha nem találják meg, így vissza sem hozza a halálból. Nem a vörös pap lehel bele életet, hanem Beric Dondarrion, aki ettől valóban hulla marad. :D
2018. aug. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jeyne még szerepel a Varjak lakomájában. A Westerlingek ugyanúgy összedolgoztak a Lannisterekkel, mint a Freye és a Boltonok. Csak ők nem tudtak a vörös nászról (ezért halt meg ott Jeyne testvére is). Jeyne anyja, Sybell Spicer holdteát itatott a lánnyal, hogy semmiképpen se essen teherbe Robbtól. Az elcsábítása a terv része volt, hogy keresztbe tegyenek a Freyekkel kötött alkunak.

Jeyne és Sybell még Zúgóban vannak, Bryndennel. Amikor Jaime majd elfoglalja a kastélyt, akkor visszaküldi őket a kastélyukba, nyugatra.

2018. aug. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

!!SPOILER!!


Cat meghalt. Miután átvágták a torkát, a hulláját a folyóba dobták (azt hiszem a Tridentbe), amit aztán Arya/Nymeria húz majd ki onnan egy warglátomásban, és innen fogja ő is biztosra tudni, hogy halott az anyja. Aztán később a testvériség rátalál Catre, Beric pedig egy csókkal "átadja neki az erejét", ő meghal, Cat felébred és onnantól kezdve ő lesz a testvériség vezetője, és hát igencsak ellentmondásos figura kerekedik belőle...


Ahogy előttem is írják, Jeyne Zúgóban van a többi Westerlinggel együtt. Ők kegyelmet kapnak, bár úgy emlékszem a vagyonukat jól megnyírbálják a Lannisterek. Jaime ígéretet tesz rá, hogy férjhez adja Jeyne-t valami hozzáillő csávóhoz, de majd csak évek múltán, mert hogyha esetleg egyből teherbeesne az új férjétől, könnyen szárnyra kelhetne a pletyka, hogy igazából Robb gyerekét hordja. Amúgy Jeyne tényleg szerelmes volt Robb-ba és nagyon kivan amiért lemérszároltatták őt is meg az egész családját is, kiváncsi vagyok, mi lesz vele később (valahol olvastam, hogy a Tél Szeleinek a prológusa egy Jeyne Westerling POV lesz, de ez nem 100%).

2018. aug. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5. Én úgy tudom, hogy csak szerepelni fog a prológus POV-ban, de nem ő lesz a POV. De eddig a prológus POV-ok mindig meghaltak. Szóval ha ő lesz, akkor neki befellegzett.
2018. aug. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A 6. könyv prológusa arról fog szólni, hogy ugye Ser Forley Prester kíséri párszáz Lannister katonával vissza Casterly Hegy felé Zúgóból Edmure Tully-t és a Westerlingeket. De megtámadja őket még a folyóvidéken járva a Lobogó Nélküli Testvériség és Catelyn Stark/Kőszív Úrnő. Edmure-t kiszabadítja, a Westerling családot pedig lemészárolja, köztük az ártatlan Jeyne-t is. A POV karakter, akinek a szemszögéből játszódni fog, esélyesen Sybelle Spicer/Westerling (Jeyne anyja) vagy Ser Forley Prester lesz.


Bocs, nem 100, csak 90% hogy ez fog történni :)

2018. aug. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!