Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért nem adják ki magyar...

Miért nem adják ki magyar nyelven az összes Harry Potter könyvet?

Figyelt kérdés

Van ez a három Harry Potter könyv, amit az istenért sem akar egyik magyarországi kiadó sem kiadni magyar nyelven:


– Short Stories from Hogwarts of Power, Politics and Pesky Poltergeists

– Short Stories from Hogwarts of Heroism, Hardship and Dangerous Hobbies

– Hogwarts: An Incomplete and Unreliable Guide


[link]


Arról lehet-e tudni, hogy miért nem adja ki egyik kiadó sem magyar nyelven ezeket a könyveket? Nincs bajom azzal, hogy angolul kelljen elolvasnom ezeket a könyveket, azonban az anyanyelvemen sokkal jobban át szok jönni minden és élvezhetőbb is úgy olvasni, hogy magyarul van.



2018. aug. 26. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
2018. aug. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
[link] itt leírják mind a három könyvet. Szerintem még várni kell pár hónapot a magyar fordításra. :)
2018. szept. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én inkább nekiálltam magam lefordítani.:)
2018. szept. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó, jó, de miért nem adják ki?
2018. szept. 5. 09:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a Pottermore-tól! Erre csak ők tudnak válaszolni.

Bár Mo-n nincs nagy keletje a fizetős e-book-oknak.

2018. szept. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Miért pont a Pottermore-t? Nem a Bloomsbury Publishing adta ki? Senki sem kérdezte meg az Animus Kiadót vagy a fene'sem'tudja'melyik'külföldi'kiadót, hogy magyar nyelven mikor kerülnek kiadásra a fentebbik könyvek? Le tudná-e írni a válasz(uka)t?


Ha Magyarországon nincs nagy keletje a fizetős e-könyveknek, akkor miért nem adják ki nyomtatva? Elvileg ez lenne a logikus lépés.

2018. szept. 6. 09:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért nem te kérdezed meg őket? Miért másra vársz? Már rég tudnád a választ, s nem itt kéne kérdezősködnöd teljesen laikus emberektől.
2018. szept. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már megkérdeztem őket. Még nem válaszoltak.
2018. szept. 8. 14:17
 9/10 A kérdező kommentje:

Egyébként azért kérdezek itt, mert hátha valaki más is megkérdezte már korábban.


+A kiadók nem szeretik, ha folyton ilyen kérdésekkel bombázzák őket. Lásd: https://www.youtube.com/watch?v=j2_VVvMA_IU

2018. szept. 8. 14:19
 10/10 A kérdező kommentje:
*Mármnint a kiadókat.
2018. szept. 8. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!