Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Harry Potter-nek van "hivata...

A Harry Potter-nek van "hivatalos" alternatív idővonala?

Figyelt kérdés
(Mielőtt vlaaki kérdezné nem én írom ki mostanában ezt a sok HP-s kérdést, csak épp én is benne vagyok a "hévben") Na szóval épp a harry potter wiki-t nézegettem zaonbelüól pedig a dementor csókos részt és az oldal alján látom az ismert áldozatoknál, hogy pár szereplőnél zárójelben ott van, hogy alternate timeline..na most ha a wiki is leközli infóként, akkor ez azt jelenti, hogy létezik hivatalosan (nem fanfiction-ként valami alternatív cselekmény?? Ha igen röviden eltudnátok mondnai mi történik máshogyan?
2018. aug. 31. 12:58
 1/4 A kérdező kommentje:
2018. aug. 31. 12:58
 2/4 anonim válasza:
Nem, ez csak fanfic.
2018. aug. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha elolvasod az egész oldal tartalmát, akkor kiderül, hogy Harry időutazásáról van szó a harmadik könyvből, amikor az ő patrónusa mentette meg őket a dementoroktól.
2018. aug. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem a 3. könyvről van szó, hanem a 8-ról, az Elátkozott Gyermekről. A 8. kötet, gyakorlatilag egy színházi darab, amit könyv formájában is kiadtak. A Harry Potter hivatalos folytatása, ott kezdődik, ahol a 7. abbamarad.

A lényeg az, hogy a két központi karakter Harry és Draco fiai Albus Potter és Scorpius Malfoy. A könyv fő bonyodalma az, hogy belekavarnak az időbe és létrehoznak egy alternatív idősíkot, ahol Harry nem győzte le Voldemortot. Hogy pontosan mi történik másként, azt nem írom le, ha érdekel olvasd el.

Ez a darab, koránt sem hibátlan, leginkább tényleg egy fan írásra emlékeztet, de vannak benne érdekes részek is. Ahhoz képest, hogy egyesek mennyire lehúzták, nem volt rossz.

2018. szept. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!