Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Trónok harca könyv vagy a...

Trónok harca könyv vagy a sorozat jobb?

Figyelt kérdés
Most tartok a negyedik résznél a sorozatban és eddig nagyon tetszik. Gondolkoztam azon, hogy elolvasom a könyveket is. Szerintetek érdemes könyvben is elkezdeni?

2018. szept. 2. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A könyv sokkal jobb.


Azonban, ha először elolvasod a könyveket, akkor a sorozat valószínűleg kiábrándító lesz.

2018. szept. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszerre olvasom a könyveket (4. résznél tartok) és nézem a sorozatot (harmadik évad közepe), és mindkettő jó, de a sorozat sok mindenben eltér a könyvtől.

Nekem mindkettő tetszik, adj egy esélyt a könyveknek.


17/L

2018. szept. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Ne folytasd a sorozatot!

Ó, mennyire bánom már, hogy nem a könyvet olvastam először.. Ne kövesd el ezt a hibát.

2018. szept. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha mindenképp elakarod olvasni a könyveket akkor a sorozatot csak a 4.évadig nézd. Utána a könyvek tudatában egy közepes fanfiction szintjére süllyedt a story.

Vagyis egyértelműen a könyveket ajánlom.

2018. szept. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első 4 évad még egész jól visszaadja az első 3 könyvet. De a könyvek jobbak tényleg.


Ajánlanám, hogy ha megnézted az 1. évadot, vedd meg az 1. könyvet, csak kezdd el olvasni (bár ha imádni fogod, úgy is kiolvasod napok alatt) és nézd meg magad a különbséget a kettő között.

2018. szept. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!