Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SzJG: Miért van Viki ilyen...

SzJG: Miért van Viki ilyen "főgonosznak" írva?

Figyelt kérdés

Hiszen Viki szerintem tök jófej. Vagány, van humora, laza, jó ruhái vannak, zenél, bevállalós... az meg, hogy festve van egy pár tincs a hajában, attól még nem kell egyből elítélni. Nyilván Cortez sem (CSAK) azért járt vele, mert esetleg féltékennyé akarná tenni Renit. Akkor nyilván olyat választana elre a célre, aki tetszik neki/jóban vannak, hiszen nem hülye, olyannal járni, aki nem szimpatikus, teljes megkattanás!

Azt oké, értem, hogy Reni naplója, az ő szemszögéből van írva, de azért álljon meg a menet! Attól még, hogy xy-nak a barátnője, attól még nem kell utálni! Velem is előfordult már ilyen, én inkább ismerkedtem a lánnyal, tök jóban lettünk. Szerintem sokkal jobban megérte nekem a sajátom, mint Reni megoldása. Én nem sírtam többet, kénytelen voltam elfogadni a helyzetet, túl tettem magam rajta, és szereztem egy barátot. Reni pedig majdnem egy éven keresztül csak bőgött és utálkozott. Miért éri ezt meg?



2018. szept. 2. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Ez egy könyv. Kellett valaki gonosznak és ő rá esett a választás. Ennyi. Meg szerintem Reni nem is az a "barátkozzunk össze a fiú akinek tetszik a barátnőjével" típus"
2018. szept. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha te ennyire éretten tudsz gondolkodni, hogy képes vagy elfogadni, ha a kiszemeltednek más tetszik/barátnője van, akkor gratulálok. Reni viszont borzasztó gyerekes és korlátolt. Egyszerűen nem képes másmilyen reakcióra.
2018. szept. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
72%

Erre szerintem csak egy válasz van.

Reni nem egy barátkozós tipus ráadást feszengve érezte magát viki mellet,MERT

viki menő ,kedves ,laza,szép és ő sose lessz ilyen.Erre pedig még rá jön a féltékenység ,hogy neki sikerült az ami neki nem +az a tipik utálás ,hpgy te a szerelmem barátnője vagy és ezért utállak.Kész pont.

2019. jan. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Én azon akadtam ki, hogy Laura direkt átalakította Arnoldot főgonosszá, csak mert ha ezt nem teszi meg, akkor még röhejesebben jött volna ki, hogy Renit pont Cortezzel boronálja össze, miközben ott van neki Arnold, aki ugyanolyan stréber könyvmoly mint ő, ráadásul még ki is jönnek jól egymással. Olyan amatőr és kicsinyes írói húzás, hogy az már fáj.
2019. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
#4 végre más is így látja és túllát ezen az "Arnold gonosz lett" húzáson.
2019. máj. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

A legtöbb könyvben és filmben van legalább egy ,,főgonosz'' aki a főszereplőnek általában egyáltalán nem szimpatikus valamilyen okból kifolyólag.

Viki valószínüleg azért is volt annyira unszimpatikus Reninek

2019. okt. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a karakter eleve gonosznak volt szánva, már eredendően Reni nagy félelmének, kvázi démonának lett ő kitalálva. Amúgy tényleg vannak patkány húzásai, pl mikor egy idős nénit lökdösött a buszon, vagy hogy köpőcsövezik a jó tanulókat, vagy amikor csinált Reni ellen egy facebook csoportot, vagy az, amikor mindenkit meghívott Cortez meglepi bulijára, csak Renit nem.
2019. nov. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én főleg Viki miatt nem értem, miért kellett Reninek Cortez. Aki egy ilyen lánnyal képes összejönni... :/ Vannak csajok, akik után nem szedünk fel semmit, főleg az exüket nem...
2019. nov. 9. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Viki és Reni úgysem barátkozhattak volna össze hiszen teljesen más kategória. Viki nem foglalkozott volna Renivel akkor sem ha Reni barátsággal próbál felé közeledni hiszem már a legelején lenézte. Reni aki olvas, régi zenéket hallgat nem jött volna eleve jól ki Vikivel aki bulizik, iszik stb. Amúgy szerintem sem Viki sem a a többiek nincsenek ennyire "főgonosszá" téve, kellenek negatív szereplők is egy történetbe, hiszen ha nem lenne akkor az lenne a baj hogy miért minden happy.
2020. máj. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%

Amiket leírtál Vikiről, nem problémák, de a viselkedése igen. Pl amikor ellökött egy idős nőt a buszon, meg volt valami konfliktusa egy apukával Kinga egyik versenyén is. Sok apró ilyen sztori volt közbeszúrva róla.

Renit pedig egyszer megfenyegette Cortez kapcsán, ami számomra pont olyan gyerekes volt, mint Reni viselkedése.

Ezek nyilván azért lettek megírva, hogy "gonosz" legyen.

Szerintem ezek miatt lett Viki gonosz, és nem a külseje vagy a zenei, öltözködési ízlése miatt.

2020. szept. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!