Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha Piton minden áron meg...

Ha Piton minden áron meg akarta óvni Harry Pottert, akkor miért kérte a diákokat hogy jelentsék ha látják Pottert?

Figyelt kérdés
7. rész: amikor Piton az igazgató, akkor összehívja a diákokat és azt mondja hogy ha bárki tud Potter hollétéről, ténykedéséről az azonnal mondja el vagy tettestárs és büntetés várja. Közben meg az emlékében azt látjuk hogy minden áron meg akarja védeni Harryt Voldemorttól, meg "örökké" meg mittudomén. Úgy hogy akarta megvédeni ha Voldemort mellé áll és átadja neki Harryt? Vagy valami fölött elsiklottam? Nekem tiszta zavaros volt, mintha Piton 5 percenként oldalt cserélt volna egészen a haláláig.

2018. szept. 8. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Most komolyan, nem unod még? Kár ennyit foglalkozni egy sorozattal, ha képtelen vagy felfogni amit nézel/olvasol...
2018. szept. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1. Nem minden kérdést én írok ki, de ne zavarjon. Tudod a Biblia után ez a legismertebb könyvsorozat, nem véletlenül írnak ki sokan kérdést róla, de látom neked ez is újdonság. Igen, írtam már ki több Hp-s kérdést, de közel sem mindet én.

2. Tudtommal semmi nem tiltja az oldalon hogy HP-s kérdéseket írjon ki az ember, akármennyit.

3. Neked nem kötelező megnyitni és elolvasni őket, pláne nem válaszolni. Ha nem szereted vagy nem érdekel lapozzál tovább. (Persze gondolom a filmeknél a 10 percenként menetrendszerűen érkező "Tud valaki valami animét?/Melyik animében van ez meg az?" vagy a zenénél a koreai együttesekről szóló egymilliárd kérdés nem zavar ennyire, csak 3 Harry Potteres...)


Aki tud a kérdésemre normálisan válaszolni, annak megköszönöm, a trollokat pedig innentől jelenteni fogom.

2018. szept. 8. 17:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell érteni a történetet és a szereplőket.


Úgy tudsz a legjobban megvédeni valakit, ha valakiről tudod, hogy hol és kivel van, mit tesz.


17/L

2018. szept. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%

Piton nem cserélgetett oldalt, végig egy oldalon állt. Piton, ravasz volt és bátor, aki folyamatosan kockára tette az életét a halálfalók között. Egy szerepet játszott. Úgy képzeld el, mint egy beépített ügynököt, kémet. Ahhoz, hogy kézben tudja tartani az eseményeket fontos volt, hogy jelen legyen és részt vegyen benne. pl. Minden Halálfaló Harry-t kereste, tehát gyanús lett volna, ha ő ezt nem teszi, de valószínűleg nem várta ténylegesen, hogy bárki is elárulja és feldobja, ha meg ez mégis megtörténne, az információ hozzákerül, tehát később tudja majd úgy alakítani az eseményeket, hogy Harrynek legyen lehetősége a szökésre és ne egyenesen kivégezzék.

Gondolom még gyerek vagy, ezért nem egyértelmű.

2018. szept. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
"Sokáig" maradhatott volna életben, ha szépen kikiabálja mindenkinek, hogy ő bizony Potterék oldal van.
2018. szept. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!