Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ez így nagy baj lenne, vagy...

Ez így nagy baj lenne, vagy mindegy?

Figyelt kérdés
Tervezek írni egy fanfiction-t, azonban valószínű hosszú lenne, nem rövid. Nem olvasok sok fanfiction írományt, azonban amikkel eddig összefutottam, meglehetősen rövidek voltak. Baj lenne, ha hosszú? Vagy nem szoktak rövidek lenni, csak egy részletet olvashattam?

2018. szept. 9. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha bármit írsz, azt úgy írd meg ahogy te szeretnéd. Ha te hosszú fanfictiont szeretnél írni, akkor tegyél úgy, szerintem senkit nem fog zavarni. Akinek nem tetszik az úgysem olvassa, viszont akinek meg tetszik, legalább örülni fog hogy ilyen hosszú lett.:D
2018. szept. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

LEGYEN HOSSZÚ!!!! Kellően hosszú. A fejezetekre szedett, igényes, hosszú fanfickeknél nincs jobb.


Az én kedvenc íróm, a kedvenc ficimet 40 fejezetben fejtette ki, és a fejezetei nem mondhatóak rövidnek, egyáltalán. De olvastam már tőle 20-30 vagy magasabb fejezet számmal bíró fanfickeket.


Én szeretem a hosszú ficiket, a kifejtett gondolatokat, a hosszas leírásokat... Én csak támogatlak, hogy írj hosszú ficiket. Aki tényleg szereti őket és aki oda van a stilusodért, azok örömmel végig fogják olvasni és normális kritikával fognak illetni.


Szóval hajrá!


(Ha elfogadsz egy tanácsot, akkor a Wattprugatóriumpad-et messzireeee ~ elkerülöd!)

2018. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg hosszú fanfiction-t olvastam már, van olyan, ami több 600 000 szavas és még mindig nincs vége. Szóval ha vannak ötleteid, akkor addig írhatod-húzhatod, ameddig akarod.

Sok sikert!

2018. szept. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2018. szept. 9. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!