Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King írására pozitív...

Stephen King írására pozitív hatással lehettek a drogok?

Figyelt kérdés

Imádom a könyveit, történeteit, de úgy gondolam egy tiszta tudatú ember ezeket nem tudtam volna megírni. Bár nem tudom milyen fajta drogokat használt, de az lsd, gomba hatása alatt nagyon eltud szállni az elme. Mindent 100x aprólékosabban megélsz/átélsz még egy pohár víz ivása közben is gondolatok ezrei cikáznak az elmédben és teljesen másképp éled meg ...

Ezeket érzem a írásaiban is. A gondolatmenete nem szokványos.


2018. szept. 17. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Az írónak egy millió félelme, fóbiája van.
2018. szept. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Leszokott a kokainról és az elvonástól, erős szorongása lett, és azt hiszem a hallucinációi is voltak, ezekből merített ihletett.
2018. szept. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy interjúban azt nyilatkozta, hogy a 80-as években annyi tudatmódosító szert használt (alkohol,drogok), hogy néhány regényére nem is emlékszik.

Ezek alapján igen, biztos vagyok benne, hogy nagy hatással - mondhatni pozitív hatással - voltak rá a drogok.

2019. aug. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!