Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi ennek a könyvnek a címe?

Mi ennek a könyvnek a címe?

Figyelt kérdés
Nem rég láttam egy könyvesboltban, de mintha már előtte is hallottam volna erről a könyvről, és nagyon megtetszett de elfelejtettem a pontos címét és mikor utána akartam nézni nem találtam. Egy újabb könyv lehetett rózsaszín borítóval es valami broken girl vagy hasonló volt a címében. A sztorija pedig egy lányról szólt akinek súlyos problémái vannak és bekerük valamilyen intézetbe ahol hasonló problémákkal küzdők vannak stb..szóval ilyen tinédszer problémákról szól csak kicsit súlyosabb. (Nekem a pulcsiban alszom című könyv jutott eszembe mint hasonló példa) szerintem ezt a könyvet sokan láttatok már vagy ismeritek szóval ha valakinek beugrik hogy mi a címe vagy tud segíteni annak nagyon megköszöm!!<3 ja és amúgy a libriben láttam. Ha ez esetleg segít..

2018. szept. 18. 18:01
 1/4 anonim válasza:
Girl in Pieces talán? :) Asszem nem fordították le magyarra a címét, de a leírás alapján passzol.
2018. szept. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon köszönöm!! Ez az!!! Köszi tényleg nagyon meg akartam találni es nagyon sokaaat segítettél<3 Olvastad, és tetszett?
2018. szept. 18. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Én olvastam és nekem tetszett a könyv:)

Érdemes elolvasni.

2018. szept. 19. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sajnos nem olvastam. Még. De nagyon kívánság listás könyv, eddig csak jót hallottam róla.
2018. szept. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!