Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek mennyire lenne...

Szerintetek mennyire lenne sikere egy szomorú végű történetnek?

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó kicsit csalódott vagyok egy srác miatt, akiért nagyon oda vagyok, de ezt ő sajnos nem viszonozza. Amúgy a kis történetünk aranyos és sokak számára tanulságos is lehet (hogy reménykedjenek e tovább vagy ne). De legfőbb oka, hogy a sztorinkat (aminek még nincs vége...) betűsorokba foglaljam az, hogy megkönnyebüljek. A barátaimnak is kiöntöm a kicsi szívem fájdalmait, de most rámjött az írhatnék is:D

Szóval egy szomorú végű sztorinak szerintetek mekkora sikere lenne? Nyílván az elején nem lőném le, hogy szomorú, meg lehet nem is úgy fejezném be (függetlenül attól mi is történik velem meg azzal a sráccal)

Nos? Ti elolvasnátok? Vagy ez egy sokadik tucatregény lenne besorakozva a férfi-nő (inkább fiú-lány barátságnak mondanám...) barátságot tagadó filmek mögé?

Válaszaitokat előre köszönöm!! :)



2018. szept. 22. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha az alap történet tetszik, akkor igen :) Szeretem a szomorú sztorikat :)
2018. szept. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A Zsivány Egyesben mindenki meghalt, mégis sikeres lett.
2018. szept. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szomorú történeteket szeretem, feltéve ha jól vannak megírva. Hogy tucatszart csinálsz-e vagy egy remekművet, az nem csupán a témától függ, hanem leginkább az írótól. Ha vannak benne eredeti és újító ötletek, ha van súlya, ha van drámája a történetnek, akkor rendben van, de ha ugyanazt akarod elmondani amit már mások is leírtak előtted kismilliószor, és ha még azt is rosszul írod meg, akkor ne várj csodát :D

Szóval minden a megvalósításon múlik.

2018. szept. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!