Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy fantasy könyvbe kezdtem,...

Krissz20062 kérdése:

Egy fantasy könyvbe kezdtem, de nem tudom, hogy érdemes e ebben a gondolkodásban folytatni a storyt. Érdemes e? Döntsétek el! Itt a bevezető;

Figyelt kérdés

Vidám, verőfényes nap köszöntött be Krata fenséges földjére.Még Barba anyó is boldog volt, amire még nem volt példa.Ám egyszer csak megszólaltak a városi harangok.Ez fontos gyűlést jelentett.A király, Alton nagyon ideges volt.Mindenki találgatott, hogy miért.Aztán megszólalt és olyat mondott, amire senki sem számított;

-Népem! Ellenség közeleg!

Nagy zajongás keletkezett a tömegben.Sokan kérdésekkel sorozták a királyt mások sikítozva fejüket vesztve rohangáltak.

-Ám de!-folytatta Kratos-Nekünk egy jó nagy hadseregünk van, mind trollok, harcosok, és az én gyönyörű sárkányom!

Ekkor megnyílt egy kapu, s egy óriási lény repült fel belőle.

-Ő itt az én kis Sahadelem…

A sárkány gyönyörű, és hatalmas volt.Fehér szárnyai akár az északi sarki napsütötte jéghegy, vagy talán egy hófödte táj sima, jeges talajzatára hasonlítottak.



2018. okt. 4. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem sztori. Maximum vázlatkezdemény. Gondolom, még elég fiatal vagy. Ez, amit ide írtál, hemzseg a hibáktól, mind stílusban, mind pedig történetvezetésben, ennyiből azt sem lehet megállapítani, mit akarsz kihozni egyáltalán belőle. Olyan random az egész. Ha írni szeretnél, akkor sokat kell tanulnod. Kezdetnek pl. olvasgass az Így neveld a regényedet c. oldalon.
2018. okt. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gungasam ***** válasza:
100%
Szerintem ez a történet részlet annyira velősen van szerkesztve, hogy a lap aljára érve vége is kell legyen...Kidolgozatlan...nincsenek részletek Rövid mint egy vicc
2018. okt. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!