Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki, aki nagy Harry Potter...

Valaki, aki nagy Harry Potter fan?

Figyelt kérdés
Én nagy Harry Potter fan vagyok,elsősorban a könyvekért vagyok oda,mert sokkal jobbak,mint a filmek! Az ismerőseim,barátaim,a családom egyáltalán nem rajong érte,én viszont igen,és nincs senki,akivel meg lehetne beszélni a HP könyveket! Esetleg lenne valakinek kedve itt privibe a HP-ről beszélgetni?:))

2018. okt. 7. 12:18
 1/9 anonim válasza:
Én is nagy fan vagyok (elsősorban nekem is a könyvek jönnek be) de a film se rossz. Többször olvastam. (:
2018. okt. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia, én ugyanebben a helyzetben vagyok, nekem nyugodtan írhatsz. :)


Egyébkén, ha tudsz angolul, szívesen ajánlok neked Facebookon Harry Potteres csoportokat, amik szintén tele vannak hozzám hasonló őrült rajongókkal. :D

2018. okt. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 TROLL4EVER ***** válasza:
jeleeenn
2018. okt. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Itt-itt
2018. okt. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a HP-t, az összes könyvet olvastam még régebben, nemrég meg a 8 filmet daráltam le pár hete. Szeretem azt a sztorit, na.
2018. okt. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Viccelsz? Egy vérbeli Harry Potter fan vagyok elsősorban a könyvekért vagyok oda de a filmeket is kívülről fújom. Szívesen beszélgetek róluk, ha van kedved
2018. okt. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
itt
2018. okt. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 schwagy ***** válasza:
I'm back
2018. okt. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én is harry potter fan vagyok


a tvébe ment a coolon viasat 3-on és ennyi


nekem a kedvencem emma watson hermione

2018. nov. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!