Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Titeket érdekelne egy gyerekko...

Titeket érdekelne egy gyerekkori klasszikus átdolgozása?

Figyelt kérdés

Konkrétabban Pán Péter történetéről lenne szó.

Hogyan került Sohaországba, mi is van az árnyékával, igazából mindenről, ami valaha felmerülhetett kérdésként.

Tudom, hogy ott van eredeti J. M. Barrie könyv, onnan is jönni inspiráció, de egy másik oldalról mutatná be Péter sztoriját.



2018. okt. 13. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne:)
2018. okt. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy másik író sztorija csak a jogviszony, azaz 70 lejárta után szabad. Jane Austen könyvei és szereplői is csak akkor kaptak zombikat, amikor már jogtisztán lehetett. Nézz utána, hogy áll a Pán Péter kapcsán mindez.
2018. okt. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mint fanfic érdekes, mint teljes könyv... úgy annyira nem hat meg. Amúgy nem volt nem olyan régen egy film hasonló témában? Nem láttam, csak az előzetese rémlik.
2018. okt. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!