Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek tetszett Leiner Laura...

Nektek tetszett Leiner Laura Maradj velem könyve?

Figyelt kérdés
Mert nekem nagyon tetszett bár egyátalán nem az történt benne amire számítottam. De ezt pozitív értelemben mondom,szerintem pont az benne a jó, hogy nem kiszámítható,nem tudni mi lesz.

#Leiner Laura #Èg veled
2018. okt. 20. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Ja
2018. okt. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Én imádtam ezt a könyvet. Igaz, hogy az utolsó lapokat sírva olvastam el, de attól még nagyon tetszett. Én sem számítottam erre a nagy fordulatra, de így hogy végig olvastam a könyvet, rájöttem hogy ez nem is volt meglepő. Hanna sokszor reménykedett abban,hogy meggyógyul az anyukája.De nem ez történt. Szerintem Laura ezt mutatta be az olvasóinak. A legtöbben abban reménykedtünk hogy Kornél jöjjön.De ez sem így történt. Én már nagyon kíváncsi vagyok a következő részre, biztos hogy abban is lesznek meglepő részek.
2018. okt. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én még a felénél járok kb de nagyon-nagyon tetszik. Izgalmas és érdekes is, tényleg nem lehet kiszámítani, hogy mi fog történni.

17/L

2018. okt. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Imádtam! Nagyon! Tényleg mindig más történik, mint amire az ember számít. Főleg a befejezésnél az a fordulat... (nem spoilerezek, aki elolvasta, az tudja)
2018. okt. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Patdszjg válasza:
100%
Szerintem az eddigi legjobb sorozatja Leiner Laurának!!! 2 nap alatt olvastam ki az eddig megjelent részeket, szóval csak ajánlani tudom
2018. nov. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire érdekel az én véleményem..de én most olvastam és amit érzek az;jsbegdhsh...Miért? Miért? És ismételten miért? Ilyen vége a világnak érzésem van..és ha ezt Hanna hallaná biztos a szemét forgatná de...ajj.. Utálom Mátét! Az a kis sutyó..esküszöm fognak azt a kibeb*****tt tabletját és kiütném vele a fogát. Vegyes érzelmeim vannak.

Zsombit hihetetlenül naivnak tartom de így a végére kezd úgy mond kicsit felnőni.. A könyv elején ki nem álhattam de mostmár megbarátkoztam vele és elég jófej..

Lórit mindig is bírtam de szerintem ebben a részben derült ki, hogy azért mégsem annyira hülye mint sokan hiszik.

Bernadett elég távol állt tőlem. De hihetetlenül megkedveltem..főleg ahogyan Hannához áll és alapból..na jó nem tudom megmagyarázni

Ádámot, Istit, Petit és Kareszt is hihetetlenül birom..nagyon nagy formák..csak úgy mint a fekete csapat. Igaz Zoliról és Bencéről nem sokat hallani de amikor igen csak jókat.

Csenge..Imádom főleg az utolsó részekben..meg persze az ő Erikjét. Erik a szarvasbogár..

és Kornél.. Igen..bekövetkezett amitől féltem. Ismét szerelembe estem..és ismét egy LL fiú lett az áldozat..Amúgy meg:jejsbdbdbd igen..aki fangirl érti..

Titanilla tanárnőt is kedvelem..annak ellenére ahogyan viselkedik, Kocsisról nem is beszéjünk..

Az egyik kedvenc szereplőm meg Hanna nagyija.. Imádom azt a nőt.. Szerintem ő kapta a legviccesebb karakter szerepét.

És még(lehet mások nem annyira) kedvelem - megjegyzem még nem szeretem csak kedvelem- az arany csapatot.

Máté meg:arrrrgg.. És az egész csapata is..

És most vagyok abban az időszakombab, hogy szidom magamat amiért ilyen hamar elolvastam(most kaptam a szülinapomra), szidom Róbertet mert..hát mert őt is akarom..Szidom Mátét és az egész bandáját.. És szidom Laurát. Mármint értem én hogy így érdekesebb de azért gonoszság amit művel velünk.. Siethetne a harmadik könyv kiadatásával..És pontosan tudom hogy mikor azt elolvasom akkor meg azért fogom szidni, mert vége van..és ez annyira elszomorító, hogy egyszer csak vége van a kedvenc könyvednek, filmednek, sorozatodnak. És ami még elszomorítóbb, hogy vége van az életnek. Hanna döbbentett rá és szégyenkezve bár bevallom igazat beszélt. Bennem is felmerült, hogy hiába csak egy könyves szereplő de mennyire örülök, hogy az én anyukám él. Hogy semmi baja, hogy bármikor megölelhetem. És ez nagy dolog. Mert más nem teheti meg. Mellesleg-hagyva a szomorú témát- szerintem eddig Kornél nézhet ki a legjobban a leírtak alapján.. Tudom hülyeség de na. Én hiszem, hogy van valahol a világon egy Kornél és egy Hanna akiknek ilyen a sorsuk. Egy IOV-os verseny ahol találkoznak majd könnyek közt búcsúznak..és most képzelhetitek, hogy gyerekes vagyok és naív. De akármit mondok én elhiszem. Mert szeretném hinni.. Hú bocsánat a regényért de ezt muszáj volt. Egy szóval az egész könyvről a véleményem: Imádtam!!

2018. dec. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!