Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kedvenc Stephen King könyvetek?

Kedvenc Stephen King könyvetek?

Figyelt kérdés

2018. okt. 23. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ragyogás az örök kedvenc. De még a Duma key című könyve is nagyon tetszett. Meg a Joyland is jó mondjuk az nem olyan stílusú mint a többi könyve.
2018. okt. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Carrie
2018. okt. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Végitélet

Újjászületés👍

2018. okt. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pff. Carrie, Ragyogás, lehetne sorolni. De kedvencet választani nehéz. Az talán. Hihetetlen érzékkel mutatta be a karaktereket, végig úgy éreztem az hogy horror akar lenne az csak fűszer, ettől sokkal mélyebben mutatja be az emberi szenvedést, Hugóhoz volt hasonlítható.
2018. okt. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Cujo, Ragyogás, Borzalmak városa, Carrie.

Meg a többi☺

2018. okt. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én személyes kedvencem a Christine, pörgős volt kicsit ilyesztő is és nagyon megkedveltem a szereplőket, szerintem nagyon jó még a Titkos ablak,titkos kert (amiről film is készült és meglepő módan annak én valamiért jobbnak találtam a végkifejletét, de attól még a könyv jobb :D) Ha pedig borzongásra vágysz akkor a Bilincsben-t tudom ajánlani, szerintem.az az egyik leghidegkirázósabb
2018. okt. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy nagy King rajongó, nem is olvastam minden könyvét, de eddig nálam ez a top 3:

1. Az

2. Állattemető

3. Ragyogás

2018. okt. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Christine, Holtsáv, Rémkoppantók
2018. okt. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!