Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit lehet elérni a Wattpadon...

Mit lehet elérni a Wattpadon egy olyan irománnyal, ami valakinek a való életéről szól?

Figyelt kérdés

Én amolyan napló szerűséggel leírtam mindent az életemről, az érzéseimről, a gondolataimról. A sikeres emberek hasonló témájú könyveit, videóit a követők felkapják és viszik a hátukon. De lehet egy ilyennel eredményt elérni?

Lehet egy ilyennel átadni olyat, mint amit mondjuk a videósok képesek? Hogy a másik embernek erőt, motivációt adnak?



2018. okt. 30. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Én, mint személyes Wattpad rajongó úgy gondolom lehet. Olvastam már nagyon jól megírt könyveket, amik egy nagyon motiváló üzenetet adott át, úgy gondolom ha a Wattpad azon rétege olvassa a műved, akik értelmesek és felmutatható intelligenciával rendelkeznek, teljesen elképzelhető, hogy el lehet érni azt, hogy motiváljon. Minden esetre kíváncsi lennék a könyvedre, ha gondolod írd le a címét, vagy a neved.
2018. okt. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van valami rendkívüli az életedben? Ha igen, talán,de ha te is csak egy átlagos ember vagy, akkor nem fog senkit érdekelni.
2018. nov. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
51%

talaltam egy hasonlo olvasmanyt, ez a tied? az iro "rovidparsorosok", a mu cime pedig N A G Y B E T Ű K. en imadom, csak gratulalni tudok ha te irtad, mert eszmeletlen, mindenkepp megeri elolvasni.

kelloen random es spontan, egyszeruen egy remekmu

2018. nov. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
újabb önreklám... bírom mikor az alkotók zseniálisnak titulálják magukat.... A semmire.
2018. nov. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
50%
#4 Ha önreklám lenne beraktam volna a profilom linkjét, viszont még azoknak se adtam meg, akik privátban kérték.
2018. nov. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Persze, persze... Ha te mondod biztosan úgy van.
2018. nov. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Kiváncsi vagyok, hogy mennyire lehetsz frusztrált magadban, hogy idejössz, és provokálsz. Értem én, hogy az internet egy anonim platform, de akkor is. Remélem legalább jól esik hogy itt töltöd le a feszültséged, és nem a családodon vagy a barátaidon.
2018. nov. 4. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!