Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen jövendölések vannak A...

Milyen jövendölések vannak A tűz és jég dalában?

Figyelt kérdés
Valaki össze tudná nekem foglalni, hogy A tűz és jég dala könyvsorozatban az 5. kötet végéig mit tudunk különböző jövendölésekből és jóslatokból, illetve ezekből mi teljesült már? Gondolok itt akár a Daenerys-nek mondott jóslatokra és az ő látomásaira, akár Bran látomásira, az erdei boszorkány által elmondott dolgokra, vagy az Azor Ahairól vagy a megígért hercegről ismert régebbi jóslatokra? Olvastam a könyveket, de már viszonylag régebben, és az összes ilyen jelegű dologra nem teljesen emlékszek.

2018. nov. 6. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Na ezt kb. lehetetlen emlékezetből.

A jövendöléseknek is több csoportja van és a látomások sem mind a jövőt mutatják, hanem lehet a múltat vagy egy alternatív valóságot.

És az álmokról sem tudhatod, hogy tényleg jövendölés-e, vagy valaki úgy küldte neked, mert azt hiszem az üveggyertyákkal meg lehet csinálni, hogy álmot küldesz valakinek.


[link]

2018. nov. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is azt akartam volna linkelni, amit az első is. Ott össze van foglalva minden.


Angolul gondolom tudsz

2018. nov. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!