Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Horror olvasók: melyik a...

Horror olvasók: melyik a legjobb Stephen King könyv (számotokra)?

Figyelt kérdés
És miért, meséljetek róla valamit, miért jó műfaj egyébként számotokra, és King mit tud?

2018. nov. 9. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:

A Borzalmak Városa.

Úgy kezdődik hogy bármi lehet belőle,King finoman borzongat a sejtetésekkek,aztán amikor felismerjük, hogy mi is történik,már késő.

Mintha mi is a város részei lennénk ami fokozatosan esik rabságul a borzalomnak.

A kedvenc részem mikor az egyik főszereplő leszúrja a vámpírt aki megfertőzte a várost,de az csak mosolyog.

2018. nov. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az Állattemető. Figyelem, spoiler nélkül nem tudom elmondani, hogy miért! Azért, mert az egész könyvre jellemző, hogy bár sejted, mi fog következni, mégis úgy vagy vele, hogy na nem, ezt azért csak nem csinálja meg... aztán mégis.
2018. nov. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Cujo - mert a valóságban is bármikor megtörténhet...

Állattemető: borzongató, de nagyon. Számomra.

Csipkerózsikák: a történet magával ragadó, imádom:) Bár még nem fejeztem be, folyamatban van.

2018. nov. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Cujo

Egyetértek az előzővel. Szeretem a természetfeletti szálat is de ez kifejezetten megfogott.

Minden sötét, csillag sehol

Ebben 4 kisregény van, kedvencem a Dagadt sofőr.

Ebben is az tetszett mint az előzőben, hogy realisztikus es hogy nő a főhős, így jobban bele tudtam élni magam.

Ezek a kedvenceim de King szinte összes könyvét szeretem amit eddig olvastam...

Nagyon jó még a Remény rabjai, amiben szintén kisregények vannak (Állj ki mellettem a legjobb) a Christine... na jó nem sorolok fel mindent

Azért szeretem a horror műfajt mert kicsit olyan számomra mint a fantasy kissebb koromban. Tudom hogy nem léteznek ezek a dolgok illetve hogy nem valószínű hogy velem megtörténnek, nem is hiszek benne, de amikor egyedul vagyok eszembe jut hogy mi van ha mégis? Szóval kiszakít a valóságból. Ez lehet hogy hülye érv, es hülye megfogalmazas, de ez az igazsag. Na meg szeretek parázni.

King stílusa azért tetszik mert rendesen fel vannak építve a karakterek, van normális story, nem csak random kaszabolás meg belezés...

2018. nov. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!