Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Titeket érdekelne a Grindelwal...

Titeket érdekelne a Grindelwald bűntettei regényként is? Mármint a Harry Potter olvasókat, meg a fantasy olvasókat, gondolom.

Figyelt kérdés
Ugye tudjuk, hogy sajna csak forgatókönyv formájában jelenik majd meg, de az is lehet olyan elfogadható mont egy regény?

2018. nov. 11. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Nem érdekelne, jóból is megárt a sok, az elején még imádtam, de most 15 év múltán már hányok ettől a Harry Potter dömpingtől.
2018. nov. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
53%
Igen, érdekelne. Nehéz megunni a Harry Potter-világát, főleg, ha alig adnak ki *hivatalos* írásokat/filmeket/anyagokat a témában.
2018. nov. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem... Az eredeti harry potter sorozatot imádtam de ezek a könyvek amiket utólag hozzáraknak már nem tudnak annyira megfogni
2018. nov. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
78%
tegnap 16:02: Érdekes, nekem tetszenek ezek az új könyvek. Végre nem csak kimondottan Harry Potter és közeli társai körül forog a varázsvilág, hanem mások körül is. Ezek az új művek segítenek elmélyedni a Harry Potter-univerzumban.
2018. nov. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%

Mivel a Harry Potter-rel nőttem fel, nekem olyan nosztalgia-vonat jellegű a dolog. Meg szeretem ezt az univerzumot a logikai bakijai ellenére is. Stresszoldásnak meg kiváló máig elővenni. Úgyhogy regény formában érdekelne a dolog, a filmet is megnézem majd moziban. De kiadott forgatókönyvként nem áldoznék rá. Sőt, ezt valahol kicsit gáznak érzem már Rowling-tól, amolyan "lökjünk nekik még oda valamit"-nek. Ha nincs kedve megírni regény formátumban, rábízhatná valamelyik "hivatásosra" aki filmeket ír át regénybe, akad egypár, aki jól csinálja. Az Elátkozott Gyermekkel is megtehette volna, akkor talán minden logikai hibája és karakteridegensége mellett sem verte volna ki a biztosítékot sokaknál, akik nem a darabot látták, csak a könyvet olvasták.

Egyetlen mentsége erre, hogy tényleg nagyon sokat jótékonykodik a bevételeiből.

2018. nov. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!